Gynekológ v BB

ivikk

Ahojte babz, neviem nakolko je to aktulane, ale v BB uz asi ziaden dobry gynos, o kt. by sa cosi nehovorilo neexistuje.ja som mala tu CEST chodit k Babicovi a suhlasimze to bol Pan Doktor.chodila som tam 4 roky a prsla som si aj konizaciou a v kazdom smere bol vzdy clovekom aj lekarom a aj ked som sa tam zosypala, tak ma vzdy podrzal a nasiel riesenie.ak mam doporucit, tak za dobrym lekarom si aj vycestujte, mam dobre ohlasy na tu Necpalovu zo ZV, alebo na Sliaci je GYNPOR a tam su dobri lekari,tak skuste vygoooglit :)) drzim place

whee_ee

moja mamka ked bola so mnou tehotna, tak k nej sla na prehliadku, neviem už z akých dovodov a ked vstupila tak hned vraj do nej vyletela, ze ako si moze mysliet, ze je tehotna, ze to ma predsa len tuk.... tak ako to až rozum zastava...

tinka228

mám jednu známu, je veľmi chorá na obličky a tehotenstvo jej nebolo odporučené lebo by mohla obroziť vlastný život. napriek tomu otehotnela. na základe vlastného rozhodnutia (nebola to náhoda) a za pomoci lekárov sa chcela pokúsiť to zvládnuť. veď lekári sú tu na to aby nám pomáhali. Lenže Fulmeková do nej nakričala (priam zúrila), že čo si to dovolila otehotnieť že čo teraz s ňou. poslala ju rovno do nemocnicu do rizikovej poradne. tam od nej doktor pýtal tehotenskú knižku, ktorú samozrejme nemala lebo jej ju Fulmek. odmietla vypísať s tým, že aj tak to nedonosí. v nemocnici doktor zúril (lebo to nie je v jeho kompetencii zabávať sa vypisovaním tehotenských knižiek, to má v náplni obvodný gyn.) a až keď on osobne pred mojou známou vynadal do telefónu Fulmek. tak jej knižku vypísala. ďalší problém nastal keď jej bolo treba vystaviť PN. Fulmek. povedala že ona nie je prípad na rízikové tehotenstvo!!! že keď si dovolila otehotnieť tak potom určite môže aj pracovať. pritom celé tehotenstvo chodila denne na kontroly do nemocnice (do rôznych ambulancií). vraj jej má PN vypísať ten kto jej ju doporučil. lenže Dr. v nemocnici nemôže vystaviť PN to môže len obvodný gyn. takže zase musel Dr. z nemocnice volať Lady Fulmek. aby sa prebrala a začala spolupracovať. nakoniec keď si bola u nej prevziať tú PN tak jej ju doslova hodila do ksichtu a nezabudla jej dodať že jej každý deň bude posielať kontrolu zo sociálky.
no poviem ti mne keď toto všetko tá moja známa rozprávala tak som mala dosť. a to nehovorím o tom že Fulmečku trápilo ešte aj to že načo je jej dieťa keď nie je vydatá a že ho čaká s mladším chlapom.
vďaka ochotnému prístupu lekárov z nemocnice (ktorí ju celé tehotenstvo povzbudzovali a snažili sa urobiť maximum) porodila cisárskym krásne dievčatko, ktoré má dnes už jeden rôčik a je úplne zdravé. a hoci nie je s partnerom zosobášená žijú si kľudným a harmonickým životom. FUlmečka má jedno šťastie že moja známa je skôr tichšej a kľudnej povahy a z celého incidentu nevyvodila žiadne dôsledky. keby sa toto stalo mne tak by som urobila aj nemožné aby som ju potopila. je to proste žena ktorej absolkútne nepristane pracovať s ľuďmi ani ako človek a žiaľ ani ako lekár.

ethel

všetko chce čas...len aby nebolo niekomu ublížené na živote!To je ako s reklamou na čistiaci prostriedok,je krásny na prvý pohlad,vraj super vonia a nedráždi pokožku a keď ho vyskúšaš dostaneš alergickú reakciu,...a tak si ho už nekúpiš a povieš všetkým svojim kamoškám,čo ti spôsobil....

tinka228

fajn nápad, len ako to zrealizovať :-)). je mi hrozne ľúto každej jej novej pacientky, ktorá k nej príde vo viere, že je to dobrý lekár a pomôže vyriešiť problém. ona je dobrá tak akurát opečiatkovať a podpísať recept na antikoncepciu.

tinka228

však ja som to tu už písala, že neviem kto za ňou stojí keď má ešte stále licenciu. toľko sťažností som na ňu počula, že by už fakt nemala ordinovať. je nanič aj ako lekár aj ako človek.

ethel

Aj ja poznám pár žien,čo začínali u nej a rýchlo odišli.Divím sa len tomu,že ešte vykonáva svoju prax.Keby som bola jej pacient,tak si nenechám takto so sebou narábať!

tinka228

ethel ja už k nej nechodím dávno. len kilka chcela nejaký príklad prečo o nej píšem tak zle tak som jej napísala. k nej by som už nešla ani keby bola posledný doktor na Zemi.