Gynekológ v BB

anira

Je to vec názoru, každý je iný, niekomu je niekto sympatický, niekomu nie, ja chodím ku MUDr. Gromovi a on sa strieda aj s MUDr. Philadelphim. A tiež som počula na Groma rôzne negatíva, no mne osobne vôbec nevadí. A MUDr. Philadelphi je už v dôchodkovom veku, ale je to jeden zlatý človiečik. A na MUDr. Petrovičovú som skutočne počula len samé pozitíva, že je dobrá odborníčka a veľa ženám pomohla. Wewka budeš sa musieť rozhodnúť sama, lebo 100 ľudí, 100 názorov. A záleží aj toho,či chceš ísť k žene, alebo chlapovi, alebo Ti je to jedno.

miaa

anira - ja ked som začala chodit petrovičke,ked som to niekde povedala všetci oči prevracali.Dostala som sa k nej po známosti lebo vobec neprijímala nové pacientky a po čase som pochopila prečo od nej ženy odchádzajú a ked som otehotnela odišla som aj ja a radšej som cestovala 20km za inou gynekologyčkou.

anira

Dobrá gynekologička je v Hornej Striebornej a volá sa MUDr. Petrovičová, ale keď ideš prvý krát záleží aj od toho, či vôbec berie nové pacientky. Lebo veľa lekárov nové nepríma, lebo má veľa. Tak skús. Najlepšie bude ak si predtým zavoláš, či berú nové pacientky.