Gynekológ v BB

jaja

pre zuziačik- no to bola iná jaja, nie ja- čo som mala problémy s hak a zmenila som gyn- ja mám gynekkologičku vo zvolene- tiež som spokojná.

lenka22

baby ja tiez chodim k rychtarekovi a neviem si ho vynachvalit... a ta mlada sestricka je uplne super, ja som tam maximalne spokojna, som tam od mojich 15 aj s mamkou, u ineho som nikdy nebola, mozem len odporucit, a ako bonus mam ho 3 minuty od prace, a cez obed tam nie je ani jedna zena :)))

dzulaja

ahoj WEWKA pocuj mam v bb dobreho gynekologa...vola sa bohumil rychtarrek....ambulanciu ma pri namesti slobody....velmi prijemna sestricka.....a on je velmi profesionalny...na hocico sa ho mozes opytat......je dobry...teda aspon mne vyhovuje

petik

Vdaka Zuziacik za info. Som dost prekvapena, pretoze ked som hladala gynekologa v BB tak som pocula na nu len same chvaly. Ked som si tam bola zaniest kartu, boli vsetci velmi mili, tak som zvedava ked sa vratim z vysetrenia, potom napisem :-)

miaa

ja chodím teraz do Zvolena k Necpalovej,ale ked som mala pred porodom staral sa o mna Sedely a ten bol neskutočný,fakt super a počula som že na Sliači je nejaký mladý a velmi dobrý.Inak ženy sa s mužmi nemožu rovnat,muži sú neskutočne jemný

utesena

Teda ta Petrovicova, to je vrchol!!!!
Ved on len depta a terorizuje!!!!!
Ja chodim ku Kamenskej do Slovenskej Lupce, cca 7 km od BB, ale oplati sa.
Kazdu kontrolu mi spravi testy, moc, krv..., proste vsetko. A hlavne je mila...

zuziacik24

jaja ahoj, ty si tiez z BB? viem ze si po vysadeni hak mala problemy a ze si menila lekara, ak si v BB kam chodis teraz?

jaja

no jedine co vie je robit reklamu na hak...ale nepovie, co bude mat zena za 10 rokov, moja teta k nej chodila samozrejme od 40 jej davala antikoncepciu , ze na prechod, prosim pekne 6 rokov jej nerobila testy na pecen, este ze existuje alternativna medicina, ktora ju z toho ako tak dostala, berie velke peniaze, a pacientky ani nevysetri, odbavi ich medzi dverami, tak ako moju kamaratku, tiez sa jej neracilo urobit, 3 roky testy na pecen