Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

ruufinka

Lobata neviem ako iné mamičky, ale ja toto idem celý rok. Pre mňa je veľmi podstatné aby celý rok, či je leto a či zima aby sme nemuseli byť chorí a doma zavretí medzi štyrmi stenami.

lobata

Ahojte, chcela by som len keby ste mi poradili, ze ci detom davate aj nejaku pauzu pri podporovani imunity, ci davate cely rok vitaminy alebo len nejake obdobie? :)

wudia

Jo, vidim to aj pri tomto, ze je lepsie sa ubezpecit a popytat mamiciek co vedia, co maju skusenosti ako si len tak nieco domyslat.
Jasne, ze ma to posunulo, myslela som, ze to pochopis, ze ste mi pomohli z toho, co som pisala, ale tak asi nie, tak este raz ti to pisem, vzala som si z toho mnoho! :)

klaudusinka

- jarica21-
- podľa mňa ju to posunulo, takáto informácia každú mamičku, budúcu mamičku posunie ďalej, viem o tom svoje aj mne to veľa dalo, keď ste mi pred rokom povysvetľovali prečo je dobré dávať deťom vitamín C, čo zabezpečuje, bez vás by som o tom len ťažko vedela

jarica21

Wudia niektoré veci môžu vyzerať úplne inak ako reálne sú, preto netreba si robiť nejaké unáhlené závery a najmä nie keď ide o zdravie a hlavne o zdravie dieťatka, aj ťa toto zistenie za ten čas, čo si sa neozvala niekam posunulo??

wudia

Dik, ze si ma v tom aj ty este ubezpecila. Pre mna toto je uplne nieco nove, mne ani len nenapadlo, ze moze byt taky rozdiel medzi tymto, ale aspon teraz viem na co prizerat, co je dolezite a co zase az tak nie :)

brunetka28

Tiež som o tom počula, že treba, predsa u detí na toto treba dať pozor aby užívali len to, čo je pre ne odporúčané, aby náhodou nejaký problémik nevznikol.

wudia

To je pre mna novinka, toto som osobne ani len netusila, ze nieco take je mozne, ze niektore su niektore nie su. Cize treba aj na toto dat pozor?

jarica21

Wudia môžeš sa skúsiť na to informovať aj v lekárni alebo u lekárky detskej, tá ti o tom povie aj viac ;)

neya

SAMA SOM TO TIEZ NEVEDELA, CEBION KVAPKY, TIE SU PRE MALE DETICKY URCENE, INY VITAMIN C CO SOM SI AJ JA POZERALA, HLADALA ZISTOVALA, TAK TIE SA MALICKYM DETOM NEODPORUCAJU, VACSINOU SU AZ OD ROKA, TROCH A PODOBNE A PRITOM DIETA POTREBUJE TEN VITAMIN UZ OVELA SKOR :)