Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

dievocka

nie sú, niektoré formy sa napríklad odporúčajú až od troch rokov, čo nie je podľa mňa nejaké skvelé, pretože imunitu treba u detí posilňovať od prvého roka, proste od začiatku ako sa narodia a pre deti, pre dojčatá čo viem sú len tieto kvapky, čo ako jarica napísala, je ich veľkou výhodou :)

jarica21

Nie je lichotinka. Jediné na čo sa treba pozerať, že aby bol vitamín C určený aj pre malé deti, čo je veľkou výhodou Cebionu, lebo ja osobne by som dieťaťu nedala vitamín C, ktorý výrobcovia napríklad pre dojčatá neodporúčajú. Ale vitamín C ako taký zabezpečuje kopu vecí, napríklad prispieva k správnemu fungovaniu imunity a nervového systému čo je super :)

lichotinka

veruus nerozumiem celkom tomu, co si napisala, co tym sledujes, vitamin C ako taky je dolezity a myslim, ze pri tom nie je potrebne riesit nejake zlozky a neviem co ;)

erina24

neya netreba si nič z toho robiť, ale tak som rada, ak som ti niečo aj ja pomohla, tie vitamíny sú potrebné a najmä céčko, to je pre deti veľmi dôležité aby vydržali zdravé celý rok :)

neya

ERINA TAK TO JE PARADA SI NEVIES PREDSTAVIT AKA SOM AJ JA RADA ZE SOM SA K TOMUTO DOSTALA AJ K TEJTO DISKUSII ZE MI TO ZMENILO POHLAD NA ISTE VECI FAKT JE PRAVDOU ZE MNOHE VECI NEVIEME KYM NEPRIDEME S NIMI DO KONTAKTU

chuanka

Erina tieto kvapôčky aj nám robia spoločnosť už skoro rok a som rada, že som ich kúpila, nikdy by som nebola povedala, že vitamín C môže mať takú silu, že to môže tak ovplyvniť celkovo zdravie a imunitu, ale podstatné je, že k lepšiemu :)

erina24

tak teda sa hlásim, užívame dennodenne a mám pocit, že je to super a hlavne mám z toho veľkú radosť, že imunita bude v tip top forme ;)

marceliita

erina daj potom vedieť, ale ja osobne som o sile tohto vitamínu presvedčená, keďže s ním mám skúsenosti a nám pomohol ako pri liečbe samotnej chrípky a takýchto problémov, tak aj ako prevencia je veľmi vhodný, pretože má fakt silu udržať imunitu v porádku