Neviem sa s tym vyrovnat

Príspevok v téme: Neviem sa s tym vyrovnat
smutna

ahoj, mam taky problem, ze pred takmer 3 mesiacmi mi zomrel psik- fenka. Velmi som ju mala rada a ona mala rada mna. Stalos a to necakane a ja sa s tym neviem doteraz zmierit, ze uz ju tu nemam, nechcem zabudnut,ale velmi ma to boli, este stale. Druheho psika si nemozem kupit koli nejakym veciam, ktore tu nechcem rozoberat. Chcem mat na nu krasne spomienky, aj mam,ale kazda spomienka ma velmi boli. Uz sa sz toho zblaznim. A nevravim ani o snoch co sa mi s nou snivaju.:-(

mirkaaa

NO NIEJE TO TA PRI KTOREJ SI POPLACES ALE AJ TAKUTO MAM A VOLA SA PSIA MODLIDBA:
Môj pane, hovorí sa, že som najlepší priateľ človeka. To je pravda. Robím pre Teba všetko, čo môžem a čo viem. Uctievam Ťa ako Boha. V mojich očiach môžeš vidieť dôveru a lásku. Usilujem sa vracať Ti dobro, ktoré mi poskytuješ. Starnem vedľa Teba a Tvojich detí, strážim Tvoj dom, vodím nevidiacich, zachraňujem ľudí v ruinách a lavínach, ťahám sane, pomáham dolapiť zločincov, zabávam ľudí v manéžach cirkusov, znášam kruté bolesti v pokusných laboratóriách pre Tvoje zdravie. Miliónkrát vrtím chvostom, aby som sa Ti poďakoval za Tvoju starostlivosť, aby som Ťa privítal doma a dal Ti najavo radosť. Keby Ťa všetci opustili, ja s Tebou ostanem až do smrti. Prosím Ťa, pane, aby si ani ty neopúšťal mňa a nechal ma pri Tebe dožiť ten môj psí život. Budem Ti za to vďačný a verný ako nikto iný na celom svete!

mirkaaa

smutna dakujem to je este "daleko" aj tebe bru nocku aj tvojmu anjelikovi tam hore.....Ja mam taku psiu modlidbu ked ju najdem dam ju tu no plakala som pri nej ako mala, ale je pravdiva... Tak bru noc

smutna

mirka v pohode, prajem ti krasnu svadbu. Ja pojdem spinkat, lebo som uz tak smutna, ze idem radsej spat, aspon na to nebudem vsetko mysliet. Neviem preco mi dnes tak extremne chyba. Ja chapem, ze jej vzali stence, ale pre mna to ospravedlnenie nie je. Keby to bolo prvy krat tak ok,ale spravala s atakto nepricetne viac krat. Ja ked pridem tam tak mam hysaky z toho psa a vzdy ked mama odchadza s prace s a modlim, aby tomnu psovi nepreskociklo a nenapadol ziadneho cloveka. No neviem, ona clekovo vyzera byt taka divna,ako keby bola chora. Neviem fakt. Viem, ze za vela psov moze ich majitel ja nenavidim za to vsetko jedneho aj druheho. Neda mi to,ale je to tak a pravdu clovek moze hladat kde chce. Bohuzial ja nie som Boh, keby som boal svet yb bol iny. Uplne. Tak idem aj do hajan, krasnu svadbu a ved sa tu mozno este stretneme. Dobru noc

mirkaaa

smutna v kostole, aj ja si myslim, ze by to nemal byt problem, ale co ja viem tie komunisticke sviatky :D sice moj asi komunisticky nieje co ja viem :D... a vies spravil to viackrat OK, ale v tvojom pripade vies zoberu tebe baby tiez budes zuriva no nebudes ublizovat, ale pes sa nema ako branit, nezastavam sa len konstatujem.....

smutna

mirka nebudes mi verit,ale hned v ten den,ako s ato stalo, ja som si tpho psa tiez zastala, ze to je chyba majitela a podobne a este ked jej stence vzali. Ale potom mi mama povedala, ze este pred tym, davno pred stencami toto iste urobil s tulavym psom a so srnkou, Takze v tom momente som zostala nazurena, lebo to nie je jeho prvy utok. A rozbehol sa aj po ludoch, ale posluchol rozkaz vratnicky, tak sa vratil a nastastie sa nic nestalo. Ale keby toto bolo prvy krat, ok, aj ked to bolo moje zlaticko,ale ked je dkutocnost ina, tak si toho psa nezastanem, lebo urobil to 2x aj pred tym, takze tie stence ho neospravednuju. A mala ich pri sebe dost dlho, nevzali jej ich hned ako sa narodili.

mirkaaa

smutna no vidis ja sa teraz toho psa zastanem, lebo ked mu zvali stenata, tak to bolo otazkou casu, ze nieco sa stane, keby ju zavrali, tak po case sa ukludni, to sa stalo aj na vych.slovensku kde 2 ceskoslove.vlciakom zobrali stanata, zle ich zavrali a zabili chlapceka....No co sa tyka svadby no mame predbezny, uvidime ci bude realny lebo vychadza v ten den sviatok a to neviem ci sa bude dat :D ale asi jo

smutna

mirka nie neurobil nic, ved on kasle na zamsetnancov co s abude on zahadzovat so psom,ale co narobis, na toho cloveka kaslem, neviem kto to je, ale neviem ci raz neublizim tomu psovi- je to fena vtedy mala stence a vraj jej ich vzali, no bola zuriva, vyzerala uplne chora. A najlepsie je, ze ked bola ona steniatko, tak sa s mojou hrali a vidis o necely rok neskor urobila toto. No co uz nevratim to,ale vzdy ked ju vidim mam chut ju odbachnut. Psa zatvorila vratnicka a inak keby nemali psy dieru vo voliere tak by nevysiel.A j ked vysiel do arealu,ale taky velky pes je jasne, ze moze preskocit plot:-( No je to jedno uz, moju malicku mi nevrati uz nic, ja chcem len uz nech ma to tak netrapi, lebo stve ma najviac to, ze nic s tym urobit nemozem, ze je to takto a inak to nemoze ani byt. Ale budem sa sustredit asi na buducnost, a tesit sa aspon na bratove malicke, na to sa fakt tesim (trochu aj zavidim),ale len v dobrom. Vy uz mate aj termin svadby?

mirkaaa

smutna no jasna rozmaznany ujo co ziskal majetok od ocka, ked bol mlady, ta si mysli o sebe neviem co.. ale on nema srdce, je bez chrbtovej kosti ci co, sposobil bolest a stratu sorry za vyraz "majetku" aspon sa ospravedlnil aleco co kto toho psa potom zatvoril?

smutna

aaaaaaj mirka, ved ten moj urobil 2x v zivote romanticku vec a to ked mi kupil 2x kvet. Okrem toho NIC. on nie je na take veci a on by takuto vec neurobil, na to ho prilis dobre poznam . A ten pan no je to majitel firmy jednej,ale pracuje tam moja mama, takze keby bolo halo, bola by bez prace. :-(