Neviem sa s tym vyrovnat

Príspevok v téme: Neviem sa s tym vyrovnat
smutna

ahoj, mam taky problem, ze pred takmer 3 mesiacmi mi zomrel psik- fenka. Velmi som ju mala rada a ona mala rada mna. Stalos a to necakane a ja sa s tym neviem doteraz zmierit, ze uz ju tu nemam, nechcem zabudnut,ale velmi ma to boli, este stale. Druheho psika si nemozem kupit koli nejakym veciam, ktore tu nechcem rozoberat. Chcem mat na nu krasne spomienky, aj mam,ale kazda spomienka ma velmi boli. Uz sa sz toho zblaznim. A nevravim ani o snoch co sa mi s nou snivaju.:-(

smutna

ahoj, je mi to velmi luto co sa stalo, viem ako ta to boli, mna to boli este po 3 mesiacoch, stale revem. Nie kazdy den, ale nie je dna, kedy by som si na nu nespomenula. Aj dnes v noci s ami s nou snivalo, ze som si ju tulila a hladkala. Nie je to za nou ani z daleka. Ja by som nepovedala, ze je to ako keby ti zomrel clen rodiny, ta nasa bola clenom rodiny, nebola ako zvieratko. Po nej zostane navzdy prazdne miesto v srdiecku. Budem na teba mysliet, nech sa ta rana cim skor zahoji,aj ked toto bude trvat strasne dlho. Mne chyba nenormalne a hlavne ked som sama a nemam si koho pritulit a ani rano mi nikto neskoci na postel a neoblizuje ma. Je to strasne tazke. Zivot je taky a strasne ma stve, ze nie je v nasich silach nic menit.

mirkaaa

kinga no este nejaky cas to bude velmi boliet, vies niekedy je lepsie vyplakat sa....Viem hovori sa mi, ale inak ti pomoct nemozem, dolezite je, ze mala krasny zivot aj ked hovoris, ze je z utulku neviem ci ste ju brali ako stena, alebo ju tam niekto dal....

kinga

vcera mi umrela fenka, bola ako moje dieta,je mi velmi zle,neviem sa s tym vyrovnat vobec,odvtedy len placem...ona nebola jednoduchy pes,mali sme ju z utulku,bola neuveritelne mudra,vdacna...neviem,co mam robit,srdce mi ide puknut

smutna

no u mna financne, keby bola stara a ratam s tym, ok, ale toto bolo na rychlo a kam ju pochovat? jedine do zahrady a teraz uz premiestnit to sa neda:-( uz tam zostane, hoci mam nervy z toho, bo sa tam ide stavat dom. ja len dufam, ze tam kde lezi bude iba cista travicka, ale urcite bude mat u mna v izbicke pamätne fotky a aj sviecku si pri nich zapalim. Ked uz nie nad jej telom:-(

mirkaaa

smutna ja si chcem dat spravit pazzle s mojou pusinkou, myslim co sa tyka hrobu, vies niekedy sa to neda ci uz casovo alebo financne...hoc ked havkovia si to zasluzia....

smutna

mirka, je to pekna veta a veru ja by som to tiez brala. Chystam sa cez vikend k priatelovi a v pc fotky dat dokopy mojej malickej a dam ich vyvolat. Chcem aj jednu taku velikansku do izby na stenu. Aj ked mi je vzdy smutno. NA hrob jej nechodim ani poriadne, a mrzi ma, ze nemoze mat dostojnejsi, zasluzila by si, aj si to vycitam, ze je len tak v zahrade pochovana. Ale dufam, ze tam kde je, tak dava na mna pozor a viem, ze vzdy bud epri mne, lebo ju nosim v srdiecku. Ale dala by som vsetko za to, aby som ju mala pri sebe a mohla ju pohladkat a pritulit. Bola mojim najlepsim a najvernejsim priatelom. Nikdy uz takeho mat nebudem. Neviem, ale tato tema je pre mna najsmutnejsia na tomto fore:-(

mirkaaa

...Ak v raji nie su psy, potom po smrti chcem ist tam, kde isli oni...
Toto niekto napisal, len neviem kto, ale je to krasne a aj pravdive aspon u mna...

smutna

Jaj babenky, je to strasne, zase placem:-( Od kedy sa stala tato tragedia, podsttane sa mi vylepsil vztah s priatelom, travime spolu ovela viac casu, ale ona mi stale chyba. Stale si vravim, ze keby len zila, obetovala by som ten cas s priatelom a bola by som s nou, chodila na prechadzky. Strasne nenormalne mi chyba. A tiez ked idem domov, vzdy sa mi zdalo ze skriabe na dvere. Ked som rpichadzala domov zvykla tak skriabat na dvere, ze sa cele triasli a knucala od radosti a vzdy som si ju pritulila. No chyba mi to nenormalne vsetko. Chcela by som ju aspon raz este vidiet. JE mi luto vsetkych vas abenky, vidim ze nas je viac, ktorym bol ich psik najlepsi priatel a aj nieco viac. MAju v nasich srdciach kus miesta, kore je plne lasky k nim. Aj ked uz su v nebi.

cat

to je mi strasne luto :((mne pred dvoma tyzdnami umrela fenka na rakovinu, ked uz bolo najhorsie, tiekla jej krv z nosa..hroza. mala vsak uz svoj vek a s rakovinou bojovala pomerne dlho, takze to nebolo take nahle, ale nikdy nezabudnem ako mi vyhrkli slzy, ked som sa to dozvedela, naposledy som ju videla 3 mesiace pred tym, nez sa to stalo ...a uz ju nikdy, nikdy neuvidim..:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((