Moje kozmetické NAJ

Silva P.

Tak u mňa je to jednoduché. Ja po rôznych experimentoch a skúšaniach používam na tvár klasickú červenú Indulonu, keď treba tak Acnecolor :-) a zbytok vedie značka Dove. Toto leto mi vonia dezodorant s uhorkou a zeleným čajom. Ale pravidelne si kupujem hlavne modrú radu Dove Essential Nourishment, ktorý sa dobre vstrebáva a krásne zvláčni pokožku.

lillia

krem - Dior Total Capture

make up - Guerlain

ocny krem - Clinique All about eyes - tento milujem, to je uplny zazrak :-)

lennnka

Moje kozmetické naj:

V prvom rade je to klasický modrý krém Nivea, najstarší krém, ktorý radím do kategórie kozmetických zázrakov. Používam ho na telo, na ruky, ako masku, dá sa aj ako odličovač ale hlavne ako nočný krém na tvár. Pleť žiari zdravím a komplet všetky problemy s pleťou mi zmizli. A nebála by som sa toho, že je veľmi hustý. Tiež nemám suchú pleť, ale stačí dať krém v tenkej vrstve. skutočne odporučam, vyskušala som veľa kremov, aj zavratne drahych, ale tomuto nesiahali ani “po päty”

Sprchové gély: Nivea – momentálne water lily a ďalší s bambuckým maslom a vôňou vanilkových kvetov, modrý dove.

Mydlo: nivea baby, modré Dove

Šampón: nivea baby s harmančekom. Robí pekné zdravé a lesklé vlásky.

Krém na ruky: indulona – modrá alebo nechtíková

Balzam na pery: alverde nechtíkový, labello milk and honey

Telové oleje: ružový olej alverde, kokosový olej

Čistiaci gel: alverde s morskou riasou – kompletne odstráni čierne bodky na nose, nivea visage.

Dekoratívna kozmetika: v tomto smere u mňa vyhráva prírodná kozmetika alverde – make up je prirodzený a neupcháva póry. Momentalne použivam crème make-up odstín naturelle, tuhý korektor – nie ten tyčinkový, ale ten v “dóze“ – najsvetlejší odtieň na kruhy pod očami, očný tieň 25 golden bronze, keď sa mi nechce maľovať – priesvitnú špirálu a viečka natriem nechtikovym balzamom n apery alverde – dodá to pekný lesk. (rúže z alverde neodporučam – mám asi 3, ale nie sú to pekné odtiene a vyzerajú na perách neprirodzene, lesky sú pekné). Dosť dobra je aj dvojfázová mascara s bielou a čiernou stranou.

Ďalej : tiene gosh – v takej sklenenej nádobke - mám odtieň sky – biele perleťové, mascara maybeline great lash (ružovo-zelený obal), dobré lesky na pery sú z Avonu – alebo lesky loreal glam shine.

optid

StanleyH, aku konkurenciu si našiel? Od toho tvojho vyrobcu použivaju vsetky kozmeticke firmy na svete patentované produkty? Aj jeho kozmetika bola Total beaty mediou vyhlasená za najlepsí produkt roka? Kto ma ešte produkty potlačajuce starnutie na génovej urovni ? Kto má klinicke testy prísnejšie ako mnohe lieky predávané v našich lekárňach? Ja som pisal o firme ktorá má na burze najvyšší rating AAA+, podľa časopisu Forbes je 5. najdvôveryhodnejšia firma na svete, s kym to chces porovnavať? Firma ma na trhu biofotonicky scener už 6 rokov, a zatial ho nikto neskopiroval, ani Činania, bolo by to zbytočne, lebo nemaju produkty, ktoré GARANTUJÚ zvýšebie hladiny antioxidantov, teda ochranu pred civilizačnymi chorobami! Ja som odpovedal na prispevok s privlastkom "naj". A este na zaver : antiaging produkty na pleť sa použivaju pre lepši učinok s pristrojom Galvanic, pleť najprv vyčisti a potom ošetri, teda zvonka, a vyživove doplnky sa samozreme použivaju per os. Jedno bez druheno nema vyznam.

mo3tacik3

ja som po dlhom hladani skoncila u www.saloos.sk , odlicovaci olej Bergamot a bambucke maslo na pery a na nechty. A este kokosovy olej je uzasny, s tym z DM sa to neda ani porovnat

SISAMEJ

MOJE NAJ :

podklad pod make-up: Gosh

krem: Cetaphil, Oilatum, Vaseline

Make-up: Estee Lauder double wear ,Lancome teint idole ultra, Maybelline dream matte musse

korektor: Vichy korektor alebo Vichy korekcny mak-up

puder: Clinique stay matte, Maybelline dream matte

Farba na licka: Maf Factor miricle touch, Loreal studio secrets

Maskara: Maybelline the falsies, Clinique high impact ale najoblubenejsia je od Dermacol Obsesion !

Ceruzky na obocie : Rimmel, Clinique, alverde gel

bronzer: Bourjous delice de poudre, Sleek gold digga

ocny korektor: Clinique all about eyes,
Max factor mastertouch

tiene: naj od Loreal

samoopalovacie : Xen tan, Rimmel instant tan, Loreal

Lesky, ruze : Rimmel moisture renew,
Maybelline, MAC impassioned, Clinique superbalm

sampon: Tresemme
Pantene lak,gel

plet: cetaphil cistiaca emulzia
clean-clear blackhead scrub
Nivea Q10 antiwrinkle /tak isto aj Nivea Q10 tinted krem/
Avene voda v spreji
vitami E krem

zub.pasta : Clinomyn bieliaca je super :)
ustna voda Colgate plax

spch.gel: Soap and Glory clean on me-krasne vonia
Avon senses tropics body scrub

lienocka2808

Tak nuskin je pekny grc a hlavne podvod. Nieco na styl vymyvania mozgov tie Vase uzasne prednasky. Pozerala som si Vasu amatersku stranku, vsetko neskutocne povrchne vysvetlene.
Sestrenica sama robila pre nuskin aj si kupila vase produkty, ale vsetko je to len velky velky podvod, kozmetika nic nezhorsila, ale ani nic nezlepsila (za tie peniaze dakujem pekne)

romana0210

Nakupujem v eshope Naturals.sk, nikde inde to nemajú - teda som to nenašla. Ale pleť mám ako násť-ročná:
Pleť: čistenie - ružové čist.mlieko ROSE
tonikum - ružová voda.Revitalizačný krém ROSE s koenz.Q10, k tomu očný krém s Q 10 ( alebo krém s morskými riasami SPA Energy - regeneračný a hydratačný) - ako mám náladu...Krémy mením.
Špec. starostlivosť - Sérum proti vráskam 4x do roka + pleťová maska s koenz. Q10 - všetko od tej istej firmy. 1x za týždeň používam ružový alebo hroznový pleťový olej - tvár, krk a dekolt..
Vlasy: ružový alebo kaviarový šampón, olivová maska na vlasy
Sprcha: prírodné glycerínové mydlá , kaviarový ( nádherný svieži), alebo ružový sprcháč
Kúpeľ: rozmarínová alebo ružová soľ do kúpeľa
Nohy: mydlo na nohy s lufou + krém na nohy s včelou materskou kašičkou
Telo: Lady s Joy ružové telové mlieko, alebo hroznový telový olej
Parfum: ružový,náderne vonia
Make up: Bourjois Detox Organic s chlorophylom
Puder, tiene, špirály, rúže - Avon

verovero

Mam suchu plet, hlavne v zime a tomu prisposobujem aj kozmetiku. V lete mam taku zmiesanu, takze pouzivam nieco ine.
Momentalne mi vsak vyhovuje toto:

krem: Oilatum

Make-up: Estee Lauder Futurist, Bourjois Healthy Mix Foundation

korektor: MAC

Puder: Chanel Vitalumiere

Farba na licka: Estee Lauder Signature Silky Powder Blush (odtiene striedam podla typu licenia, v lete skor bronzery

Maskara: YSL, DiorShow, Loreal Voluminous

Ceruzky na obocie a oci mam vselijake, treba skusit v parfumerke, na obocie taku suchsiu, aby sa nerozmazavala a v podstate to iste plati aj pri ceruzkach na oci, ale tie by mali lepsie pisat. Casto pouzivam aj tekutu/gelovu ocnu linku - Clinique

Rozjasnovac: YSL Radiant Touch (paradna vecicka)

Lesky, ruze, balzamy tiez striedam...vyborne su MAC, Sephora, Dior, Guerlain, Estee Lauder

Ak sa chystate na nejaky vecierok al. party a potrebujete zjednotit farbu pokozky na tele - MAC Face and Body!

Dalsie veci ako parfemy, sprchace, sampony stale striedam...mam uz nejake svoje oblubene, podla typu pleti, vlasov, podla vlastneho vkusu, ale stale skusam aj nove veci, vsak vzdy sa da najst nieco este lepsie :) Tak len skusajte a ked najdete nejaku vychytavku, dajte vediet baby :) Je to zabava :)))