Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

mariuska

Ahoj,ja som bola na plastike,dva krát mala som orlý nos a špičku nosa ako detskú prdel-takto to zhodnotil doktor.bola som v ružinovskej nemocnici a sám doktor hneď na začiatku povedal,že to bude minimálne na dva zákroky.po prvom som bola veľmi spokojná,ale časom sa nos začal deformovať tak som podstúpila druhý zákrok,tiež som bola asi 2 mesiace spokojná ale teraz po piatich rokoch uvažujem opäť o úprave,lebo som očakávala na začiatku úplne iný výsledok.z každej strany profilu mám iný nos,nie je to na prvý pohľad viditeľné ale ide o môj pocit,že keď som sa rozhodla skrášliť,tak nech je to také ako som to túžila mať.neviem ako sa rozhodnem,ale určite aj keď nos nemám sto percentný tak je to o tisíc krát lepšie ako som to mala pôvodne,i keď veľa ľudí mi povedalo,že som stratila sexeapel a že som to nemala podstúpiť.ale mne to napriek nie úplne uspokojivému výsledku pridalo na sebavedomí.baby je to ťažké rozhodnutie a nemusí to splniť vaše očakávania ale to už záleži od vás či v novom nose dokážete vidieť to lepšie.ja si konečne vidím cez nos na druhú časť tváre :o)) to bol vtip... ale vážne mi to prispelo ku kráse i keď tá malá nerozhodnosť o tretom pokuse mi stále vŕta v hlave.každej veľa šťastia.

mady

Matuska a mohla by si povedat kde si bola a kto ti robil nos,ked si nebola spokojna, mozno to vystriha tie ostatne... Diky Mady

mady

Takze vas opat zdravim, som tu znova, aj ked som povedala,ze ked to dopadne dobre tak sa neozvem,lenze este stale neviema ako to dopadlo a tych 9dni co mam nanose sadru mi pripada ako vacnost.Ja som bola v Ustave lek.kozm. v BA a ma ma nastarosti primar Dusan Guba. Neviem ako to dopadne,ale moja znama bola u nho a vyzera skvelo, fakt ze dobre je spravil ten nos,takze ja sa necham len prekvapit. Sadru by mi mali dat dole asi po 14 dnoch,takze ako to dopadne sa dozviem az neskor...

fifa

No mna to čaká už za 3 týždne.Tak dúfam že to prebehne o.k. bude to lokálna anestéza. Najprv som chcela isť tomu Brozmanovi, len ani nikoho nepoznám kto by mi ho odporučil,uvažovala som dlho a potom mi dve baby čo boli u Fábryho poradili jeho, tak som dala na ne.Strašne dlho som vyberala a už som sa konečne rozhodla, ty nemáš vôbec nikho vytipovaného?

kac

Ahoj fifa, kedyze to ides? dufam,ze napises vysledok,teda ako si spokojna. Tiez uvazujem,ze si dam upravit nos ale nie som si ista ku komu ist. Vela stastia k tej operacii...

sii

ja ma znamu mala velky orly nos ktory jej podla mna pristal teda k celkovemu vzhladu jej pristal, isla na plastiku (neviem kde bola) a teraz vyzera ako trpazlik no strasne je to okruhle siroke fakt ako trpazlik. Dokonca mam kolegynu ta bola tiez a ta ma pre zmenu taky maly ako keby jej po nej presiel valec vobec jej to nestrci von z tvare z boku vyzera ako bez nosa. TAk neviem no

emily30

Dobry den, chcela by som opytat ci bol niekto v Ústave lek. kozmetiky v BA a ako ste spokojni. Ja uz som sa definitivne rozhodla, ze podstupim plasticku operaciu nosa, len si neviem vybrat kde... Skuste mi poradit aj konkretne mena chirurgov. Dakujem