Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

No ak si ho das operovat, to bude minimalna zmena, ale ak sa tam budes citit lepsie, preco nie :-) Ja som asi menej narocna. Len si nedaj spravit spredu to, co ma teraz Heringhova, to je podla mna nechutne. Ja si neviem predstavit, zeby som si dala zmensovat nosne dierky, ja by som sa bala, zeby sa mi zle dychalo

Carie

Diki, ty mas super nos, kebyze ja mam taky, tak si donho rypat uz nedam. Nepripada mi vobec velky, ani dierky. Super pasuje k tvojej tvari

Carie

Maya: No ano, spredu vyzera lepsie, nieco ako ona spredu a ako Heringova z boku moze byt dobra kombinacia. Posles mi svoju fotku na katy.r@centrum.sk? Som zvedava :)

Maya_chic

Carie - ani moj typ to nie je :))) ale paci sa mi ten nos, najma z boku - ako pises, ja by som mala z predu zrejme iný nos, lebo ja ho mam uzsi nez ona mala, ale zase vacsi z boku ako mala ona a kedze som celkovo v povodnom stave, umelina nebudem, dufam :)

skusim pohladat na nete nejaky nos, aky by som chcela mat, napr. Sona Skoncova ma taky nos, aky by mne pristal (aspon si myslim)

nd03.jxs.cz

Carie

Maya: studovala som teraz jej fotky pred a po a konecne som si vsimla zmenu. Ona mala taku trocha vacsiu spicku, to jej skresal, z profilu teraz vyzera lepsie. Ale zase spredu vyzerala lepsie pred tym, podla mna ten nos vyzera uz moc umelo, vidno jej viac nosne dierky a neviem, to sa mne moc nepaci. Celkovo ona ako zena sa mi nepaci, je uz hrozne umela, tie pery ma ako kapor.

Maya_chic

Carie - no jeho fotky nejako nie su na nete, ale ako urobil nos Heringovej sa mi paci, tak nieco aj ja chcem, rovny z boku, viac sa mi pacia rovne nosy, ako s oblucikom, nizsi mensi, ale zase nie prsak