Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Viluska prepac ale nemyslis, ze na chirurga ktory robi plastiky je dost zle renome, ked o nom mozes povedat, ze nie vzdy mu vsetko nevyjde? Teda sem-tam sa aj stane, ze mu nieco vyjde? Tak napr. ja s jeho pracou tiez nie som spokojna. A na reopku by som k nemu uz nesla, nechcem dopadnut tak, ze budem mat za sebou 5 plastik, stale to nebude ok a zacne sa mi z tolkych plastik rozpadavat nos.

viluskaa

Robil mi kompletnu rhinoplastiku, aj kosti mi lamal, kedze som ho mala vacsi tak mi ho aj tak zmensoval...Mesiac za tym som mala take modriny pod ocami, ze som nemohla nikam chodit...Kym mi to z tej tmavej fialovej konecne zacalo zltnut a vybledlo, uz som myslela ze nikdy mi uplne tie modriny nezmiznu...
Neviem ako dlho si po operacii, ale je mozne ze to mas aj este opuchnute...Napr mne kym uplne odpuchla kost, tak asi aj 2 mesiace co som citila ked som isla po nose prstom ze to je este spuchnute...
A ako vravim reoperacia je zadarmo, a kedze viem ze po operacii nosa som necitila ziadnu bolest, tak si ju iste ani ty necitil, a ak si ani nemal monokle ako ja, tak to skus este raz, nemas co stratit...
Ja ti proste radim chod este do toho, ale nekydaj tu na Kovaca, lebo svet je maly a aj fotky tu mas, a kludne ta pre ociernovanie moze odmietnut reoperovat...Ja uznavam, ze v tvojom pripade mu operacia nevysla, ale nie vzdy mu kazda operacie nevyjde....Ja som priklad toho, ze mne pomohol...Mozno, nie som nejako narocna, ze som spokojna s mojim operovanym nosom, ale ide hlavne o to, ako sa clovek citi, a ja sa citim uz dobre, vobec sa uz nad nim nezamyslam...Pred tym som ho mala taky bambulovity a z boku taky divny a podla mna aj velky, a teraz ked niekto na mna pozera z boku tak viem, ze je vsetko ako ma byt :D...

Michael86

Tak tebe nerobil hrbol mozno ti urobil len makku cast nosa spicku tak to sa mu este mohlo ako tak podarit no bud rada ,ze ti nerobil kompletnu rinoplastiku ,alebo septorinoplastiku ako mne .Teraz sa mi medzi hrbolom a spickou robi priehlbina vyzera to nenormalne neprirodzene a zvyraznuje to hrbol no hroza taky je zase moj nazor ...

viluskaa

Michael si riadne trapny, nie som nikto z orl...Ale ja nemam potrebu ti to dokazovat, povedala som len svoj nazor. A pre mna za mna si kludne mysli, ze som niekto z orl, je mi to fakt jedno...A chodila som sem pred rokom, a prispela som vtedy k teme, ale kedze sa uz ne ten nick neprihlasujem zabudla som heslo, a preto som napisala radsej, ze som sem nic nepisala...Nick bol nejako veronika, ale nechce sa mi hladat ako to presne bolo, a vtedy som bola kratko po operacii a nebola som spokojna, lebo bol este opuchnuty...A napr ja som vtedy videla fotky chalana s nikom ruso (taky nejaky nick mal a tiez sem uz nechodi, a naco aj ked je spokojny)a tiez mu ho robil Kovac a ma ho pekny...
Teba Michael lutujem, ze mas tam hrbol nadalej...Ja som hrbol nemala, takze neviem posudit ako operuje hrbolceky...A vravim, ja ho tiez nemam idealny, ale som ako vravim viac menej spokojna a je to urcite lepsie ako pred tym...Akurat dnes som sa pytala maminy, ktora ma vtedy velmi od operacie odhovarala, ze co vravi na moj nos, a povedala mi, ze ho mam pekny a ze je rada ze som na tu operaciu isla...Takze tak...
A pisala som sem len preto, lebo Kovac mi dost pomohol, konecne sa necitim nosato a ako vravim mam vysie sebavedomie, a preto chcem aby ste vedeli, ze su aj spokojni pacienti...

Michael86

Zase som sa vytocil hned z rána skrz toho Kováča chodte si k nemu kto chcete ked sa neviete poucit s chyb inych a mate chut riskovat nech sa vam paci.

Michael86

Štve ta to ,ze vidíš ze potencionalny klienti sa na zaklade toho co citali rozhoduju pre ineho chirurga a nie zrovna pre Kovaca ?Kebyze napr Maya ide ku Kovacovi tak ten by ju ani neoperoval lebo by jej hovoril ,ze ten nos ma pekny a ak by sa do toho predsa len pustil urcite by to nedopadlo dobre urcite by sa niekde nieco vyskytlo co predtym nebolo a bola by nespokojna,alebo v tom lepsiom pripade by zmena nebola ziadna .

Michael86

A mne netreba frajerku načo ?Aby mi aj ona zozierala nervy ?Mam zname sice su to uz starsie zeny cca 35r no je mi s nimi fajn a skvele si rozumieme ...Ja som isiel na operaciu kvoli sebe sam sebe som sa nepacil vela ludi mi aj povedalo ,ze ani nevedia ze aj pred opkou som mal hrbol na nose to je jedno uz ma to netrapi ako som sem nechodil pičovať tak ma to aj prechadzalo no ako som pisal na take ako ty s happyendom po operacii u Kovaca na to sa neda nereagovat

Michael86

A ja opakujem si niekto z personalu ORL kliniky z BB a snazis sa tu napravit Kovacovi renome ja som mu ho nepokazil ja som len napisal a k tomu dodal patricne dokumenty ,ze ako som dopadol tak Kováč si sám kazí dobré meno svojimi "Výkonmi" a niesom sam nespokojny !!!

Michael86

Viluskaaa bez klamat a zavadzat ludi niekam inam tu kazdy vie aky je Kovac chirurg ludia tu maju s nimi osobnu skusenost samozrejme najde sa par spokojnych no drvivá vacsina su nespokojny...Uz reagujes ked vidis ,ze ludia sa rozhoduju pre ineho chirurga nie pre Kovaca to ta žerie čo ?Nebude na vyplatu ?Nech Kovac len nadalej vybera mandle a do nosov nech sa nepusta ...

Michael86

Viluskaa ty budes niekto asi z personalu Orl kliniky v BB pripadas mi ako nejaka sestricka co tu chce napravat renome a robit dobre meno Kovacovi nechcel som sem uz prispievat no na toto sa neda nereagovat evidentne budes niekto z personalu na tie tvoje dristy ,ze si to tu citala a neprispela si ani jednou vetóu ti nikto neskoci ...Viem ,ze Kovác ale Kovacovi ludia robili taketo tahy po internete ,ze lanarili si ludi tym ,ze vymyslali rozne pribehy a vydavali sa za spokojnych ludi ...Ja niesom vcerajsi.