Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ta viluska bude evidentne niekto od Kovaca pozliepala par viet ohladom operacie aby to vyzeralo doveryhodne ja ked vam poslem co mam s nosom tak odpadnete iba teraz sa to ukazuje v pravom svetle Kovac je amater nechapem ako ho moze niekto chvalit maximalne tak vie operovat vnutorny nos ako orl lekar ale nieje to plastický chirurg len sa o to snazí a nejde mu to bohvie ako s tym sa clovek musi narodit s takou danostou a nie zistit po 50tich vyrezanych polipoch z nosov ze ja by som si trufol uz robit aj plastiky heh ja mu trafim jednu ked ho stretnem a mam v pici co sa bude diat za 850e vyhodených len tak si to viac nez zasluzi nos mam krivý a je to horsie ako pred op lebo vyzera to divne poslem foto .

Carie

Lucia: no pri druhej mi robil len prepazku a to mi tam urobil komplet plastiku, ale vnutri nosa. V podstate to bola ale len taka operacia aby sa mi lepsie dychalo, estetiku on neriesil. Ani som nevedela, ze to mam vnutri take deformovane, sa s tym natrapil, kosti mi lamal.

No ved to, niektori chirurgovia vedia urobit aj z obrovskeho a hrbolateho ratafaka krasny maly dokonaly nostek a - na prvy krat! To len amateri potrebuju niekolko operacii a ani tak to nie je ok. Mali sme proste smolu :( Drahe ponaucenie.

Lucia203

Carie
neviem či som to prehliadla ale pri druhej operácii ti už aj prepážku vyrovnával na Antolskej ten druhý chirurg?
Vo všetkom s tebou súhlasím ja som tiež nemusela isť na žiadnu operáciu ak ma byť ten nos hrboľatý a nesúmerný. Škoda peňazí potom. Len ľutujem že som 4x išla k tomu istému chirurgovi, chcela som ušetriť peniaze ktoré by som musela znova platiť inde, nie som bohatá aby som mohla znova platiť operáciu inému, tak som vždy jemu verila dúfala že už to zvládne spraviť normálne. Teraz či chcem či nie musím aj tak zaplatiť 2x toľko ako jemu a ísť inam lebo tam už to nemá význam lebo za chvíľu by bol zo mňa Jackson a to len preto, že on asi tiež nevie robiť nosy. Keď som videla že po druhej operácii to nezvládol (schválne lebo sa mu nechcelo robiť prepážku) tak som mala utekať inam ja blbá.

Carie

Mimochodom s Geradom mam nieco spolocne. On ma tiez deformovanu spicku tak, ze ze na jednej strane ju ma viac vystupenu ako na druhej. No on to ma vacsie. On to ma zrejme od prirody, ja som to kedysi nemala, mam to az od Kovaca. Jedine pozitivum, co mi Kovac urobil je, ze mi zmensil (neodstranil) hrbol. Spicku deformoval, na jednej strane z nej ubral, na druhej nie. To ju fakt radsej mohol nechat taku aka bola. A tiez mi mierne zdvihol spicku, co by za normalnych okolnosti nebolo zle, ale nemyslel na to, ze mam krivu prepazku a ze ked mi to dvihne, ta deformita sa odhali a spredu budem vyzerat, jak keby mi niekto rozbil nos. Mal uz rovno opravit aj tu prepazku, aby to normalne vyzeralo. Ale to by samozrejme nemohol chciet rychlo zarobit s min. namahou. Keby mi dopredu povedal, co so mnou porobi a ako budem potom vyzerat, tak by som to brala ako ferove jednanie a povedala mu: dakujem, neprosim! Ani keby mi tych 20 000 nieze zobral, ale dal by som do toho nesla!

viluskaa

Carie nie som ziadna sestricka, ale viem co je to tuzba po dokonalosti...Mam silikony, operovany nos...Az teraz sa citim spokojne...A nevrav mi tu, co ja povazujem za normalne...Aj Michaelovi som pisala, ze nos nema v poriadku, a nech ide na operaciu...Ma tam viditelny hrb...Ja nie som slepa...Ale v pohode, respektujem, ze foto neposles...Tiez som mala chvilami v plane, ze ti poslem moju, ale nechajme to tak...Ja sa uz do vasej diskusie viac starat nebudem.
Aj do temy silikony som chodila pred operaciou a urcitu dobu po operacii kazdu chvilu, uz tam ani nechodim, a naco aj som spokojna...A mozno tam pre zmenu hundru na doktora Cervena...Ja som s nim spokojna, mne urobil pekne prsia...A tak isto som chodila aj na tuto temu nos pred a urcitu dobu po operacii stale, ale uz nemam dovod...
Ked je niekto s niecim nespokojny, nech to riesi...Keby sa ma niekto spytal ci by som do toho isla znovu, povedala ano a vybrala by som si Kovaca...Ale kazdeho osobna vec...
A to som videla mnozsvo fotiek po operacii nosa, ked som sa pred rokom rozhodovala ku komu pojdem, je pravda, ze Kovacove som nevidela nikde, ale videla som aj na ceskej stranke fotky ceskych doktorov, a to by ste pozerali ako niektore tie nosy dopadli...A o tom, ze niektore baby ani dychat po operacii uz riadne nevedeli...
Operacia nosa je jedna s najtazsich, ja som sa velmi bala ked som do toho isla, a este ked som citala o jazveni po operacii a deformacii aj pol roka po operacii mala som dost...
A mozno, keby som vedela, ze po reoperacii nebudem mat zase monokle, ze nebudem zase nevediet 2 tyzdne ci kolko uz ani nepametam poriadne dychat a nebudem musiet si stale striekat do nosa sterimar, a o tom fukani nosa ani nevravim, mozno by som si isla este dat trosku upravit nos, lebo nie je dokonaly. A este ked si predstavim, ze ako ine baby pisali, ze im vyzeral este horsie, ked chceli malu zmenu tak kaslem na to, som spokojna...

Carie

A nema zmysel ti nieco posielat kedze si sestricka od Kovaca, aj keby som ti poslala nos ako ma Gerad Depardieu by si mi napisala: Jezisi kriste ty si uplne blba, vsak to mas uplne dokonale, v zivote som krajsi nos nevidela, Kovac je king, hor sa vsetci k nemu!

Carie

Pozri moja, na to, ze som dala za operaciu tolko penazi by som ho mohla mat aspon rovny. Ked na mna kuknes z jednej strany, mam ho iny ako z druhej. Z jednej strany mi spicka vystupuje, z druhej nie. Takze to nie je len o pohlade z dola. Podla teba by som asi musela mat nos s troma mega hrbmi a dvoma uzlami aby som mala pravo sa stazovat. Ja som mu dala svoje peniaze, zadlzila som sa kvoli tomu a za to ocakavala, ze urobi svoju pracu poriadne. Michael ma pravdu, ty si nejaka slahnuta sestricka z jeho ordinacie, lebo toto normalny clovek nevypoti.

viluskaa

Carie, neboj ja tiez nemam ten nos dokonaly, ale opakujem na to ze som ani na reopke nebola, na ktoru vacsina ludi po operacii nosa bola som spokojna...A uz len vidim ako ti niekto pozera na nos z dola...Ale, ked je niekto posadnuty dokonalostou...
Nos nie je umela hmota, aby sa dal dokonale vytvarovat...Preto uplne chapem, ze niekedy je nutne zreoperovat...Ale to bude tym, ze niektore ste mali v pohode nosy uz pred operaciou a len ste vymyslali...
Keby ste mali z nosa roky komplexy a zrazu ich mat nemusite neriesite taku hlupost ako je nejaka malinka nerovnost...
Budem rada ak posles tu foto, a mohla by si aj pred operaciou, aby som mohla porovnat...Moj mail vercave@centrum.sk

Carie

Kludne ti poslem fotky, daj email. Urobim specialne pre teba fotku aj z dola, kde bude dobre vidiet ako mi na jednej strany zrezal spicku a na druhej nie. Ako nehnevaj sa, za 20 000 korun by sa snad patrilo aby tam mnozstvo drobnych chybiciek nebolo. Preco ini to vedia urobit na prvy krat dokonale bez chyb. Za 20 000 mat akurat zmenseny hrbol a deformovanu spicku je kapanek predrazene nemyslis?

viluskaa

Carie, mohla by som vidiet tvoju foto? Lebo mne osobne pride, ze niektore tam mate taku chybicku, ktoru vidite len vy a ide vas roztrhnut...Ale, ak mi ju nechces poslat beriem...