Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

peter 25

si tu????????
v pondelok idem na to, nechce sa mi to tu hľadať, ak sem prídeš napíš prosím, čo si tam mám zobrať?? Aj nejakú slamku na pitie? Ty si mohol normálne piť, či cez slamku? A čo mi ešte bude treba?

seyschelka

janchili vsak aj ja som videla od neho pekne a prirodzene nosy len ja mam tu smolu ze z mojho nosa sa neda urobit pekny a prirodzeny nostek stale to bude dlhy a nesumerny nos tiez som mala hrbol po prvej operacii a neviem ci aj nie vacsi ako 3 mm a bohvie ako ten nos vypada teraz. Nechcem mysliet negativne no pochybujem ze ten nos je uz ok .Dr Kovac mozno vie urobit pekny nos no ja som tolko stastia nemala ja som potrebovala zmenu no v podstate mam stale svoj dlhy skaredy nos .Mozno ak by som isla k dr. Cervenovi bola by som spokojna .

janchili

seyschelka,
mne davali štep z nosnej prepazky tusim..ani som po tom velmi nepatrala, ale ucho mam cele :-D ... asi zalezi od okolnosti aky step lekar zvoli.. a ak spravne dedukujem bola si u toho isteho lekara ako ja...ja nanho nemozem nic zle povedat... niezeby som sa niekoho chcela zastavat..ale ako vravis, u niekeho to vyde na 100% u niekoho nie..stale je to len zive tkanivo a niekto sa "zahoji" rovnejsie niekomu sa nahromadi tkanivo,popusti chrupavka, kostny material narastie.. no co uz...
Vacsinou som vsak pocula(aj videla) len o peknych prirodzenych nosikoch od tohto Dr...ale vies ako to je, na taketo fora chodia bud ti co este chcu ist alebo sa im nieco nepodarilo..Ked by si bola spokojna tak nemas dovod...tak nevesaj hlavu a doveruj mu..
Myslim ze po Reopke to bude lepsie... aj ja mam tu jednu stranu este hrubsiu a tym padom to posobi nesymetricky..ale mam po ReOp iba mesiac, tak je skoro sudit..verim ze to bude OK..u Teba aj u mna.. ;-)
Dolezite je pozitivne myslenie a vsimat si tie pekne veci... to mi uz povedali viaceri..a nie je to len klise..ja som sa uz prvej Op tak bala... a myslela som len na to ze urcite to nevyde atd... a som si to asi privolala... teraz myslim uz inak.. a hlavne... dolezite je ze je to lepsie ako moj povodny orlí nos... a nema vyznam cakat dokonalost ale zlepsenie stavu... tak hlavu hore!
PS: a vacsina ludi take veci ako si my vsimame ani len nepostrehne... tak na to netreba upozornovat...
;-)

seyschelka

Janchili dakujem pekne za prianie uvidim po kontrole ktoru mam buduci tyzden ze ako ten nos vypada aj tebe davali step z ucha ?

seyschelka

Lucy ja ked som bola v cakarni pred op a boli tam iny pacienti co mali robeny nos tak ho mali aspon co som videla urobeny velmi pekne ja som mala z nich najskaredsi a krivý este k tomu je to velmi individualne niekomu sa to podari hned na prvy krat a je velmi spokojny a niekto sa moze rozliat aj na kolomaz a aj tak to nebude dobre ja nemam stastie na taketo veci je to lepsie ako predtym ale nie tak pekne ako u inych a to este neviem ako ten moj nos vyzera po druhej opke...Je mi luto ze si si vybrala takeho nezodpovedneho chirurga mne uz na fotke pripada byt nesympaticky urcite uz nechod k nemu ak este planujes nejaku operaciu .

janchili

Seyschelka neboj, ak je to tak ako vravis..podla mna ta strana kde mas štep este sadne... lebo zrejme ide o stranu kde sa rezalo..navyse ten štep... to ziada cas-2-3 mesiace... a vraj ten step sa zvykne navyse este z 20-30 % vstrebat... ja mam po ReOP a tiez mi davali štep na jednu stranu koli spevneniu(aby sa nos nevybocoval) a trosku to este musi sadnut...
drzim palce... ;-)

seyschelka

Ano to mas pravdu vsetci sa spravali tak ako ked som prvy krat zaplatila stacilo kychnut a hned bola pri mne sestricka ci je vsetko v poriadku ozaj velmi dobry pristup ako aj od doktora tak aj cely personal a bolo to uplne zadarmo reoperacia ma nestala ani cent okrem toho co som dala na cestu .Teba tusim operovali v Ruzinove a asi viem aj kto.Nieco som hladala v googli a vyhodilo mi to jeho stranku ze "krasny nos" ak myslim dobre ze je to ten co operoval teba .

seyschelka

Robili mi to navrchu nosa chrupavka bola na jednom mieste mierne prepadnuta a bolo to treba vyrovnat tak tam mi vkladal ten stiep z ucha a zbrusoval na jednej strane hrbol.Chrupavku nemyslim spicku ale pred nou ta klenba co ide od kosti k spicke a preto nevyberal stiep z prepazky lebo ta bola dobre zhojena a v poriadku tak aby sa zmensilo riziko ze by sa to nejako zle zahojilo ak by to druhy krat rezal tak preto z ucha no bojim sa ze ten nos bude este vyraznejsi ked je tak vyplnena ta cast ktora bola uzka.

seyschelka

Lucy doktor bol taky isty ako predtym spraval sa prijemne a ustretovo ako aj cely personal.Operoval ma zatvorenou metodou a tak aby bolo riziko co najmensie cize len maly rez aby sa tam zmestila raspla na zbrusenie hrbolceka inak aj pri zbrusovani je riziko ze ta kost reaguje tak ze zhrubne tak aj to zbrusil len jemne a ostatok asi vyrovnal tymi implantatmi z chrupavky no nos mam aj tak velmi opuchnuty ale to je normalne den po op.Som zvedava ako vyzera az sa toho bojim ked vidim aky je velmi opuchnuty no dycham uplne normalne ako pred op ozaj to bol len minimalny zasah otazne je aky mal efekt to sa uvidi .