Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

seyschelka

Kontrolu mam uz zajtra zase sa trepat spojmi pre nic uz mam toho vazne dost ozaj tolko penazi vyhodenych a spokojnost sa nie a nie dostavit som si myslela ze uz to bude ok ale je to este horsie nez predtym ked som mala hrbol to aspon vyzeralo prirodzene no teraz ked je nedobre vyplneny ten nos vyzera to zle proste priehlbina v strede nosa a to co je vyplnene stiepom len dodava nosu vyraznost a vyzera vacsi masivnejsi a aj ten stiep je nakrivo co vytvara tvar nosa do mierneho S .Hroza .Koncim lebo sa citim ozaj nedobre a nechcem ludi odradit je to individualne niekomu sa to podari niekomu nie tak vela stastia tym com sa odhodlaju pre tento zakrok .

seyschelka

Lucy ano vcera sa mi pacil lebo som videla len spicku no dnes som ho videla v plnej "krase" som sklamana ak sa ten stiep nezmensi tak to vyzera akoby som mala hrbolatu celu chrupavku az po spicku nosa ...Nemam slov ...Ak by sa mi ozaj pacil a bola by som prijemne prekvapena vyzeralo by to inak no to sa nekona som z toho uplne sklamana ak sa to nezlepsi je to este horsie ako po prvej op ...Co mi ostava ?Zabudnut ze vobec nejaky nos existuj a neriesit to po zvysok zivota hmmm super vyhliadky do buducnosti s takym nosom .Ach ak by som nemala v uchu tie stehy kaslala by som uz na to ani by som nesla k dr na kontolu lebo cim viac sa naprava tym je to horsie .Zly vyber chirurga chyba a za chyby sa plati :(

seyschelka

Lucy ano myslim ten maly vybezok a asi mu to stacilo ale dnes po sprchovani som si odlepila ten leukoplast a pozrela sa no co napisat nevyzera to zrovna najlepsie vidno trochu kde je dávaní ten stiep a navyse aj v strede nosa je mala priehlbina ktora sa moze kludne zvacsit ked to uplne odpuchne ta priehlbina vyzera uplne neprirodzene ako keby chybalo z nosa trochu no este sa to moze upravit ze ten stiep sa vstrebe ukaze cas ,ale skusenosti mam take ze ta priehlbina sa zvykne zvacsovat takze aj tak je to na figu ja uz kaslem na to uz treti krat pod noz nepojdem.

Trueheart

Ahojte :)
Aj som rozhodnutá podstúpiť tento zákrok. Vybrala som si zatiaľ dr. Hederu z Interkliniky a dr. Gubu z ULK. Dúfam, že sa po konzultácii s nimi rozhodnem :)
Kedy sa dáva dole dlaha?

davidoff

seyschelka
peter 25

posledný deň s mojím velkým nosom, zajtra idem NA TO! Držte palce, potom sa ozvem paaaaaaaaaaaa :))) a vôbec sa nebojím :)))

seyschelka

Vlastne ucho ma neboli :) prve dva dni som pre istotu nespala na tej strane ale teraz kludne mozem si lahnut aj tak