Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Caute baby, prosim ak mate nejake mailovky bez mena, tak mi ich napiste, ja mam mail iba s realnym menom, a nechcem to tu nejak vycapovat. Poslem tiez fotky jak to bolo a jak to je. A som rad, ze Davidoff je v poho, a obdiv, ze dve veci naraz, a Seychelka, budes v pohode, uvidis, ak chces vloz mail, napiseme si mimo tohto fora ak ti to viac sadne

nelinka22887

DAVIDOFF
MAS MOJ VELKY VELKY OBDIV ZE SI zvladla obe naraz, paaana, :))) aj ja chcem a fest ale bojim sa a strasne :((( aj mne posles prosim fotky???? velmi som ti drzala palceky a vyjde to lacnejsie ked obe naraz????

8mimianka8@azet.sk

davidoff

no čaute všetci :))

tak prebehlo to super. Peter 25 veru žiadna bolesť, inak mne robil naraz prsia aj nos, pošli mi e-mail prosím Ťa, pošlem Ti fotky, ako mi spravil nos aj prsia, ak chceš. Všetko zvládam supeeeer. Som šťastná. Operoval ma hneď prvú o 8.30 operácia trvala 2 hodiny a po OP som pekne sama išla na WC, najedla som sa polievky, aj mäso s ryžou, skrátka super som to zvládla, pochválili ma tam aj sestričky aj pán doktor, teraz v piatok mi ide dávať tamponádu dolu a potom o týždeň zase dlahu z nosa spolu so štichmi v podpazuší čo mám keď mi roil prsia. Nos krátka, som šťastná, doktora Červeňa by som vystískala od radosti keď som sa zobudila, ale nemohla som, lebo prsia ma bolia. Peter 25 keď budem mať dlahu dolu, ihneď Ti posielam fotky :))

Trueheart

ja som platila za 2 operácie naraz, ale keby som išla len na nos, tak tiež by to bolo okolo 880eur za nos 330 anastéza okolo 130 za lôžko takže tiež okolo 1300 EUR. Neboj sa toho, žiadna bolesť, to dýchanie ústami je trochu nepríjemné, ale dá sa na to zvyknúť. Od bolesti si dávam iba ibalgin, mám aj Flector rapid, ale že ten je silný na žalúdok a na pečeň, tak ten si radšej nedávam.

seyschelka

Dakujem Peter :)
Ja viem ze je priskoro hodnotit ale po prvej operacii ked som videla prvy krat svoj nos tak som bola milo prekvapena to sa neda porovnat s touto druhou op a pritom ta prva bola tazsia lebo mi lamali aj kosti, odstranoval sa hrbol a robila sa aj prepazka.Pri tejto druhej mi tam vlastne vyplnil len urcity priestor medzi kostou a spickou stiepom a jemne zbrusil take vycnevky a na jednej strane aj trochu kost tak neviem preco az taky hrbol masivny velky a na takom mieste ze to robi nos dost krivym ako zlomenym hroza...

peter25

Ja ti to verim, ale naozaj si myslim, ze hodnotis prilis skoro, ja som mal nos jak krumplu, uzku kost a z toho obrovsku nafucanu gulu na konci, a bolo to tak skoro pol roka, a rok trvalo az sa to uplne ukludnilo. Verim, ze budes spokojna, osobne ti to prajem nadovsetko. Ked ale budes moct, tak poves fotku niekde, nevidel som nikdy vysledky az tak masivneho zakroku

peter25

Ja ti to verim, ale naozaj si myslim, ze hodnotis prilis skoro, ja som mal nos jak krumplu, uzku kost a z toho obrovsku nafucanu gulu na konci, a bolo to tak skoro pol roka, a rok trvalo az sa to uplne ukludnilo. Verim, ze budes spokojna, osobne ti to prajem nadovsetko. Ked ale budes moct, tak poves fotku niekde, nevidel som nikdy vysledky az tak masivneho zakroku

seyschelka

Peter ,Nelinka
Verte ze je to hrozne ale to tak byva po zbrusovani aspon podla slov doktora vytvoril sa mi viditelny hrbol ktory robi nos krivym a ten uhol medzi celom a nosom je preto viditelne prepadnuty ako aj ostatne casti nosa momentalne ten nos nevyzera najlepsie hlavne z profilu ale nieje to konecne stadium ak ten hrbol bude ustupovat bude to lespie cas ukaze

peter25

No helou, ako to prebehlo? Som ti hovoril, ze to neboli, to tahanie tamponov bude trosku rezat, ale je to tiez znesitelne. Ako sa mas? Urcite sa cvakni, tie modrinove opuchnute fotky si dodnes pozeram, ked sa chcem zasmiat :D

Trueheart

ahoj, davidoff :)
aj ja sa chystám k dr. Červeňovi do BB alebo do PK. Chcem sa ťa spýtať na pár detailov. Ako dlho si čakala na termín operácie? Koľko ťa to vyšlo? Mne odpísal mail, že cca 1300.
Som rada, že to už máš za sebou :) všetko bude ok :)