Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

rory29

áno dosť často sa to stáva, že sa termíny posúvajú a kludne môžeš ísť aj skôr. Neboj nič, možno sa na teba usmeje šťastie a pôjdeš skôr. Ale čakať sa oplatí. Aj tá moja suseda ide v marci na reopku, bola v Ružomberku u ORL doktora a má celú špičku čo jej ťahá na jednu stranu, neviem či ľavú či pravú, skrátka má ho krivý a ide znova na reopku, je z toho strašne nešťastná. Včera ma bola pozrieť a veľmi sa jej môj nos páčil, tiež ľutuje že nešla k Červeňovi. Ale dúfam že jej dobre dopadne tá reopka.

rory29

Ahoj davidoff,

som velmi rada ze sa ti novy nostek paci, som nanho zvedava :)
ja som sa nakoniec objednala, termin na konzultaciu som dostala 10. februara a termin operacie 23. augusta :/ je to dost, neviem ci vydrzim do vtedy cakat...
stava sa to casto ze sa terminy operacii posuvaju? nevies? ja by som velmi rada isla na operaciu uz na jar

davidoff

Maya_chic

nieeee, to nebude ono, keď sa sama odfotím, musí ma on, nech je to dobre odfotené :) Len pekne vydrž :) Mňa muž absolutne neodhováral. Prsia mi ostali malé po kojení, teraz mám plné 3-ky konečneeee, nos, to chápal, už dávno som chcela ísť, no odhodlala som sa až teraz. Pred pár dňami som mu povedala ešte o hornej pere, že ju potrebujem zväčšiť, lebo spodnú mám velkú a vrchnú úzku, tak to tiež uznal a dokonca povedal, že veď už len tá pera ti chýba :DDDDD A ako sa staral o mňa po OP-ke, klobúk dolu, mám velké šťastie, že mám svojho manžela naozaj :))) Zajtra posielam fotky, som zvedavá čo na to poviete, ale som totálne iná - zmenená, krajšia, jednoducho ten nos spraví veľa.

Maya_chic

davidoff - posli mi aj dnes prosim, som nedockava :) a mozes pootm aj zajtra :)

muz ta od operacie neodhovara? moj frflal, ze na co :)

davidoff

Maya_chic

jasné, veď jeden deň pred OP som sa odfotila so starým nosom a teraz ten nový, no to ma inak zmenilo, ja nechápem. Taký nos ako vie zmeniť človeka, aj som omladla ešte s týmto novým nosíkom :)) Muža nemám doma, inak by ma odfotil aj dnes. Ale on má super foťák zrkadlovku a s ním sú fotky krátne ostré, tak aby to bolo dobre odfotené, počkám na neho a zajtra rozpošlem fotky.

Maya_chic

davidoff - verim, musi to byt super, tak ja uz som operovana bola a prezila som :)) sice nie estetika, ale ine, krv mam v poriadku, len taky moj pocit, ked nieco nie je ok, nechcem riskovat, ale mozno by som mala a bola by som stastnejsia, takto mam len bludny kruh, kolko trvala operacia? mozes mi poslat aj foto pred nosteka?

davidoff

Maya_chic

Mám 28, dve malé detičky, som vydatá a konečne už aj spokojná. Ešte idem k doktorovi Červeňovi na výplň vrchnej pery aquamidom a končím :)))
To mi je ľúto ale čo sa Teba týka. Ale musíš byť 100% v poriadku aby si mohla ísť na operáciu, tak najprv sa musíš dať dokopy. A čo sa týka toho na splátky a tak.... to sa myslím musíš dohodnúť s doktorom Červeňom, jemu je ľúto tých báb, ktoré majú nepodarené tie nosy po nevydarených operáciach. On je dobrý človek, vždy keď idem na kontrolu, veľmi sa na neho teším, teraz pôjdem až o mesiac, ale už teraz sa neviem dočkať. Ináč baby, tie ktoré máte pokazené nošteky, niečo vám do e-mailu napíšem, čo nechcem písať tu. OK?

Maya_chic

davidoff - no nic sa mi nestalo, stala sa mi taka vec, ze ma mali operovat ale nebol doki do tímu tak nic z toho, z operacky som isla domov, potom vdaka tejto diskusii som sa rozhodla pre Cervena, ale mozno aj z toho ako som sa zosypala, ze ma neoperovali som zacala mat zdravotne problemy, mala som uraz a od urazu uz kadeco sa na mna lepilo, proste nestastna som, lebo strasne tuzim na tu operaciu ist, plus teraz nasetrene musim opat niekde naskrabat, lebo nemam pracu, je toho tak vela a ja ani neviem, ci sa mi to niekedy podari, velmi citit, ze si stastna, musi to byt uzasny pocit, kolko mas rokov? posli fotky som zvedava

ozaj da sa u Cervena aj na splatky? s akym urokom? neviete niekto? dik

davidoff

Maya_chic

Tebe sa čo stalo? Nie si spokojná?

Moj príbeh je taký, že som išla pred 12-mi dňami na OP-ku s prsiami aj s nosom, obidvojo vyšlo perfektne, pošlem Ti fotky :))) konečne normálne vyzerám :) Čaka som na termín len 4 mesiace ale to vďaka náhode, lebo som mala čakať od júna do marca čiže 9 mesiacov, ale kamoška nemohla ísť na OP-ku, tak som išla za ňu ja a ona si zobrala môj termín. Takže už to mám úspešne za sebou :)

Maya_chic

Ahojte, som tu dlho nebola, pozerám, ze sa uz aj zmenilo osadenstvo

ja bez zmeny a uz som zufala

davidoff - aj ja poprosim fotocku, ked, tak jedine k Cervenovi tiez pojdem, to je istota, dakujem a v dobrom strasne zavidim, ako dlho si cakala na termin?

a email: citron_tea@azet.sk