Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

rory29

Maya

Pisala som si s jednou babou, ktora bola na konzultacii u Marsala a vraj 1200 by to stalo a cakacia doba tak mesiac/dva. Cize cenovo skoro to iste len ta doba cakania je ovela prijatelnejsia. Pozri link ma tam aj nejake fotky www.marsal.sk

To ze v Prahe su dobry chirurgovia to viem, videla som nejake videa na youtube ale tam kvoli tomu nebudem cestovat to je prilis daleko.

jajka555

Maya
este nie, na reopku mozem ist najskor po roku od operacie, co bude koncom januara. a teraz som bola na inej operacii, takze telo si musi oddychnut od narkoz, cize pojdem asi az na buduci rok na jesen. ale na konzultacku pojdem asi zaciatkom roka. takze rozmyslas nad ktorym lekarom?

Maya_chic

rory - ja som netusila, ze tie doby su az take, somy myslela ze tak max. 3 mesiace, v KE ked som sa objednala o mesiac som bola na rade, Marsal kolko berie? super chirugovia ako Cerven su potom v Prahe, tam ich je habadej, ale tak daleko o je uz

Maya_chic

jajka - ahoooj, no povedz!!! ja mam proste smolu, kurnik a ty ako? bola si este na tej dokoncovacej operacii makkej casti?

rory29

Maya
budem sa snazit ovladat a vydrzat to :) ja keby som nesla k dr. Cervenovi tak jedine k dr. Marsalovi do TT o nom som citala tiez len pozitivne veci, ale zrejme si pockam nebudem to silit nech potom nenariekam ...
A ak sa chces objednat k dr. Cervenovi tak dlho nerozmyslaj tam sa terminy rychlo minaju :)

davidoff

Maya_chic

keď mi úplne ustúpia opuchy a modriny odfotím sa aj spredu :))) a samozrejme všetkým vám pošlem

davidoff

baby kopec báb išlo skôr, veľa kočiek často ochorie, nemôžu...... aj moje kamošky išli kolko krát skôr.

Maya_chic

rory - mna mali operovat v KE, ale ako som uz pisala, neoperovali ma, no a pravudpovediac odvtedy som tolko for presla, ze sa bojim dat do ruk inemu, neviem kde by som vzala na reoperaciu, Cervena beriem ako chirurga, ktorý je 100% takze radsej pockaj, ako plakat, aj ked...clovek nikdy nevie, mozno by to aj iný zvladol, ja som chcela ist ku Kovacovi je o polovicu lacnejsi, ale vidis nazory na jeho pracu su tu rozporuplne a ja chcem vacsiu zmenu a on asi by to nevedel, tak ako ja si predstavujem

Davidoff - fotky spredu nemas? ten nos je fakt taky milý :) mam rada prirodzenu pracu a toto je, to sa nikdy nebude pýtat, co mas umele

rory29

Maya

veru ozaj :(( kazdy den premyslam ci nemam ist k niekomu inemu, ci sa mi oplati cakat. ale viem ze dr. Cerven je najlepsi a u neho by som bola najspokojnejsia len tolko cakat :// neviem ci vydrzim.
No nosik co spravil davidoff nema chybu :)
Ty sa chystas tiez k nemu?