Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

rory29

však? Aj ja si myslím :) Nik by nepovedal že som bola na plastike :)

Maya_chic

áno nos stál 1300. A dierky mi neviem či zmenšoval, ale špičku mi zužoval :)

rory29

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOw krasny ho mas uplne prirodzeny, davaj si nanho velky pozor je krasny :))
A prsia tiez, vobec by som nepovedala ze su po plastike, vsetko pekne prirodzene nic nevyzera umelo, tak to ma byt :)

Maya_chic

davidoff - ja by som asi plakala od stastia, zabudla som sa opýtat, aj dierky ti zmensoval?
operacia stala 1350 eur? nos?

davidoff

Maya_chic

že? ja som spokojná až-až. Zlaté ruky má, o mesiac idem na kontrolu, už ho musím vybozkávať :)))

Maya_chic

davidoff - akurat som ta vychvalila v maily :p krásna práca, urcite k Cervenovi, krasne prirodzene, hned by som brala, juj

davidoff

ČAUTE

fotky práve všetkým poslané hádam som na nikoho nezabudla :))))) modriny sú, opuch je poriadny medzi očami na tej kosti, ale to ustúpi, potom neskôr vám zase pošlem ako to vyzerá po mesiaci-dvoch :) čo naň hovoríte? ja 100% spokojnosť :)) Doktor Červeň je PÁN :))))

davidoff

lamima

ja si tiež myslím že záleží od organizmu a keď mi prsia vyšli aj nos, som presvedčená že aj pery budú dobré. Stojí to 1ml aquamidu, sa mi zdá že 600 EUR do jednej pery, keby do dvoch tak okolo 1000. Zahodila som lístok čo mi sestrička písala tú cenu, ale takto nejako to stojí.

davidoff

Lucy231

áno je to komplikované naozaj. Ja som mala dobrú prepážku, dobre sa mi dýchalo, len som mala škaredý nos, takže som riešila len plastického chirurga, kebyže mám problém s dýchaním, asi by som rovno išla na ORL. Ja neviem..... či by ma napadlo ísť aj za doktorom Červeňom v prípade že riešim, že sa mi zle dýcha.