Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia2

Nie ja som ešte nebola lebo zatial neviem ku komu tak zhanam info kde sa len da :-) a aj fotky nejake ak už niekto u niekoho bol.

tchibo

Mircatko, prosim, mohla by si aj mne poslat foto -pred a po. Tiez mi budu lamat aj kosti, zmensovat aj spicku atd. Hlavne som zvedava, ze ako to asi vyzera po tyzdni, kedze ja budem musiet fungovat potom uz uplne normalne, kedze mam 2 deti. Moja otazka je, ci sa bude dat chodit medzi ludi - aspon do obchodu. Alebo budu na mna pozerat akoby ma niekto zbil? Ja uz mam do popky cca 1mesiac, tak nech sa mozem pripravit - pripadne kupit poriadku siltovku s dlhym siltom:) dakujem
lenitnes@gmail.com

Lucia2 a ty kedy ides? alebo si uz bola?

mircatko

Lucia2:

Ahoj, stehy mam len vo vnutri nosa. Inak nic nevidiet. Len mam velmi mastnu T-zonu, takze plet mam v dost desivom stave. Ale to prezijem, len nech vsetko ostatne je ok :) Na kontrolu idem o 3 mesiace. Foto poslem neskor :)

Lucia2

A ešte by som sa ťa chcela opýtať potom ideš aj na kontrolu napr po nejakých mesiacoch? Poslala by si aj mne prosim foto? lucia.s@azet.sk Ďakujem

mircatko

Bola som u neho na konzultacii minuly rok vo februari. Dohodli sme sa na termine, 5.5., ale mala som zle predoperacne vysetrenia, tak sme to museli zrusit. No a tento rok v maji som mu napisala, ci by to slo niekedy pocas prveho juloveho tyzdna. Ponukol mi dva terminy, z ktorych som si mohla vybrat. Takze tak ;)

Asdfka

Nemusis sa malovat, mne staci len ten nos, ze ako je spraveny.
A jazvy po zosivani nevidno?

Ja si budem asi musiet pozicat :D lebo uz to cim skor chcem mat za sebou a cim dlhsie budem cakat tym vacsi strach.

mail: asdfka@azet.sk