Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

S1M

liza8
Fakt si to premysli, lebo to moze dopadnut aj horsie, predsa je tam to jazvenie... Mne sa tvoj nostek velmi pacil, tak neurob nejaku hlupost a daj na Kovacove rady, on vie asi najlepsie ;)

liza8

baby, poslem vam tie fotky...

tchibo
ja idem 10.8. iba na kontrolu- mna operoval uz pred celym rokom :)...no mam ist este na reopku so spickou...to sa ide dohodnut teraz :)...ale som strasne nerozhodna s nou...neviem, co ano a co nie...

tchibo

a este som zabudla:
Liza8, si nepamatam, ides ne reopku alebo na opku?
Ak na opku, tak som zvedava, ci este rano pred zakrokom si prejdete, ze co a ako Ti bude robit. To by mna potom strasne zaujimalo. Pripadne, mas foto, ze takto by som to zhruba chcela mat?
vdaka za odpoved

tchibo

Liza8
mne prosim foto na: lenitnes@gmail.com
Ides ku Kovacovi? Drzim palce a dufam, ze sa mi potom ozves, ze ako to prebiehalo u Teba. Ja mam ist 06/09, uz si pomaly idem dat urobit testy. Mam ich mu potom poslat a po dovolenke ideme na to. Dufam, ze mu to prospeje a bude mat "pevnu ruku":)

Mircatko, vdaka za suhrnne info. No asi tie pohlady budem musiet prezit. Ja navyse nosim dioptrie, takze asi budem ficat prvykrat na sosovkach. Doteraz som okuliarmi korigovala moj velky nos. Navyse sa mi zrak zhorsil, ale to uz do opky riesit nebudem. Rada by som potom bola kludne uz aj bez okuliarov - hoci ich rada nosim, no predsa len su tiez obmedzujuce.

Janka258

Nedajte sa oklamať každý chirurg bude vravieť aky je ten nos pekny po operácii...ale to čo by tak napr nemalo byť vy vidite najlepšie, lebo chirurg sa bude robiť že to čo by mohlo byť inak nevidi. Ja mam nos po operácii do jednej strany asi 0,5-7 mm a s hrbolčekom a povedal mi že mam nos pekne spravený... A do papierov napisal, že ho mam už rovno spredu. Klamal šlo mu iba o peniaze, vôbec mi ho nevyrovnal, nos mam nakrivo a teraz musim isť na opravu len neviem ku komu.

mircatko

tchibo:

Medzi ludi mozes ist pokojne po tyzdni, teda samozrejme v pripade, ze ti nebudu prekazat zvlastne pohlady okolia :) Dlahu mi dr. daval dole 12. den od op. Potom som uz mala len zlty monokel pod pravym okom a v mieste, kde nos zuzoval,taku mini modrinku tmavsiu, tiez na pravej strane. Ja som to nijako nezakryvala, povedala som si, ze jedine si dam spiralu a mejkap neriesim, aj tak mam tu plet hroznu, kedze som ju necistila dva tyzdne a prave na nose je mastna, takze nechcem si to nejako skomplikovat tym, ze este sa budem musiet odlicovat... Ale kazda sme ina a reagujeme rozne :) Siltovku si kup, zide sa, lebo budes mat zakaz nosit slnencne okuliare... Ja sa vam musim priznat, dnes som uz druhy den v depke, lebo mam opuchnuty nos, neviem, ci je to tym, ze som zacala konecne nieco robit po dlhom lenoseni, alebo preco, no dost ma to trapi a ako naschval, ked som bola na kontrole po 3 tyzdnoch vo stvrtok, tak vsetko bolo ok, akurat malicky opuch v mieste, kde bol zbrusovany hrbol, ale inak vsetko v poriadku... Doktor bol nadseny, povedal, ze este to odpuchne a ono je to presne naopak... Stve ma to... ale nezostava nic ine, len cakat...

Lucia2

Asdfka
som z Myjavy, no ak by som si bola ista šikovnosťou chirurga tak nemam problem kvôli operácii cestovať aj na druhy koniec Slovenska :-). Veď predsa je to rozhodnutie na celý život.

liza8

sim

ahoj moja, ja som ti kedysi davnejsie pisala mail...neprisiel ti?? lebo si neodpisala:)...inak teraz 10.8. mam ist do bb :)...ved sa ozvi..

a holky, kto to chce tie fotky?:D...nechce sa mi to hladat...