Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Mne odstranoval hrbol, lamal bočne kosti a vyrovnaval nos spredu a ešte zužoval špičku nosa a robil vnutornu prepažku. proste všetko. Ale asi zaleži od toho ake ma chirurg skusenosti s pac. po noseni okuliarov. Mne ich nezakazoval že ich môžem nosiť hneď. Tak uvidiš čo povie dr. tebe Lienocka12345.

tchibo

Mne zase povedali, ze 6w nebudem moct nosit okuliare, alebo ich treba mat aspon prilepene na cele, aby tam nebol tlak.
Takze neviem, ale zrejme to zavisi od toho, co robia.

Oriesok_

Ahoj, na toto iste som sa pýtala chirurga. Mne vravel, že okuliare môžem nosiť hneď ako mi da dolu dlahu. Ale ak mam nejaký ťažší ramik (čo je v dnešnej dobe už malo pravdepodobne), tak by som mohla citiť malu bolesť pri nosení. Ale mohla som nosiť hneď či už lahši alebo ak by som mala aj ťažší :-), zrastene je to už na druhý deň a po dvoch týždnoch ak ti da dolu dlahu je to už zrastene úplne. Takto mi to vysvetlil, že okuliare môžem kludne nosiť po odstraneni dlahy.

S1M

Karinn
Ja uz nechcem ist na ziadnu reoperaciu, som s tym nespokojna, ale riskovat uz nemienim... bohuzial. Neviem preco sa to tam vytvorilo. Mam spicku predelenu napoly a v strede taka jamka. Otras. Doktor to ignoroval.. ich oblubene tvrdenie: ziadny operovany nos nie je na 100%.

vlcik

Karinn
Mne na jednej sukromnej klinike v Brne pokazili nos:( Na Brno pozor. Drzim Ti palce, nech natrafis na lepsie.

Karinn

SIM a tiež si na tom tak, že ak by ti chrupavky spojil, tak by si už mala nos uzky k tvari? To by sa u mna muselo skôr niečo tam vložiť ale môj chirurg take detailne a jemne veci nerobi nato nema čas, ma veľa iných dôležitejšich pacientov s važnejšimi operáciami než moja špička nosa. Tak preto by som rada šla ASI NA NEJAKU SUKROMNU KLINIKU Neviete kde by to robili? Ak mate niekto s týmto skusenosti budem rada ak mi niekoho odporučite.

Karinn

Ahojte. Aj vam sa niekomu stalo, že ste mali po operácii špičku nosa guľatu a ak vam nos odpuchol, tak zostala špička akoby predelená napoly? Spojiť to nechcem bola by veľmi uzka k tvari. Musi sa tam asi niečo vložiť, len neviem ktorý chirurg je odbornik na taketo jemne veci. Bola som operovana v Ružinove ale oni tam taketo jemne veci neopravuju iba vedia pokaziť. Nemaju tam čas na taketo opravy a ani to tam nerobia, inak by mi to môj chirurg opravil, no on sa tvaril že to nevidi. Mate s týmto nieto u niekoho skusenosti? Videla som jedno zahranične video kde to jednemu dievčaťu opravovali, vkladali jej tam kusok chrupavky, myslite že na Slovensku to nikto nerobi?

S1M

tchibo
Mne Kovac povedal hned, ze to bude zatvorenou metodou. No a ja som sa do toho prd vyznala, tak som len pritakavala.