Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Liza8 aj ja už mam po operácii, ale ak mam pravdu povedať nechcela by som znova zažiť lokalku. Pre mňa to bolo na nevydržanie. Trhanie zuba bolo oproti tomu nič. Každy sme iny niekto by zase CA nechcel ale ja ak by bolo treba niekedy ešte niečo opraviť, tak si radšej zaplatim za CA ak by som mohla. Dufam že to aspoň stalo zato, že som sa triasla na tom stole od neprijemných pocitov a strachu neviem to ešte posudiť mam nos prelepený.

liza8

tipuju :D...boze, musim si uz kontrolovat co pisem...lebo ja tu vzdy take somariny popisem a potom si to precitam a zistim tie chyby :D

liza8

ORIESOK

spredu je lepsi, lebo ked mi prisil tu kozu, nos vyzera kratsie a ja mladsie...No uz aj predtym som vyzerala mlado, tak teraz mi napr. dost casto neznami ludia na VS typuju, ze som prvacka..hoci som uz stvrtacka, tak ma to az niekedy urazi, ze si myslia, aka som tam neskusena alebo co:D...pritom o rok uz budem koncit...toto som si tak viac vsimla. Alebo ked sa s niekym zoznamujem, neveri, kolko mam rokov, lebo vsetci mi typuju tak 19. Ale z profilu ma nos horsi tvar a nemozem si na ten steh v nose zvyknut. A nerobi mi to problem dr. nieco take povedat...ved ja som mu to hned na 1. kontrole vravela. Len najhorsie je, ze ten steh sa da vybrat von iba tak, ze mi nareze zase kusok sliznicu a tak vyberie:(...musel by ho zase opichat... :((...to ma stve..a upravoval mi aj trochu chrupavku, ked si sa pytala...trochu ju zbrusil na jednej strane. Ale teoreticky ak to drzi v tomto tvare len ten steh...priblizne by mohol byt taky ako predtym....okrem toho, ze sa uz inak prejazvil...

tchibo

Lienocka, teraz si to uz budem davat sama dole. Ved to je easy, len odlepit:)) To vyberanie dlahy vobec nebolelo, hoci som s a toho velmi bala. Rozstrihli mi sitie a vybrali. Bol to len taky jemny tah. Vobec som to necitila a trvalo to len chvilocku. Ja som si ale po skusensti s tamponadov dala Ibalgin od bolesti, ale ani myslim nebol by mi treba.
Na kontrolu mam ist o 1mesiac. Blbe je, ze som chytila teraz nejaku virozu a boli ma hrdlo:((

lentilka7

Ahojte ludkovia,

citam si vase prispevky o operacii nosa. Tiez uvazujem o tomto zakroku. A bola by som rada keby ste mi niektori odvazni a ochotni poslali vase fotky pred a po. a tiez opisali pooperacny priebeh. Boli to ked vam vyberaju tamponadu. potesi kazda rada. vlastna skusenost. dakujem velmi pekne. Verim ze sa dockam aj tych fotiek. moj mail je: lentilka7@zoznam.sk

dakujem este raz a pekny den.

lienocka12345

tchibo a ten leukoplast teraz si uz davas sama dole?ked ti vyberali dlahy ti davali aj nieco proti bolesti? a kedy pojdes potom na kontrolu

tchibo

Lienocka12345,
ja som 1w po opke a bola som doma cca ten 1w. Sadru mi davali dole presne po 7 dnoch po opke. Teraz uz mam len na nose leukoplast a ten si mam dat po 5 dnoch dole, cize zajtra:)) Uz sa tesim, lebo je to neprijemne - len to lepidlo na nose, inak vsetko v pohode. A dlahy mi vyberali tak, ze som skoro nic necitila, takze uplne super.

lienocka12345

666_martinka
ahoj prosim ta chcem sa ta spytat ze kolko si musela byt doma a po kolkych dnoch ti davali dole sadru.. dakujem