Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Keituskaaa ja mam to iste :-(. Jednu stranu rovnu nad "kridlom" nosa a druhu vpadnutu. Tým že mam tu jednu stranu dovnutra tak mi vyzera byť aj jedna chrupavka v špičke vyššie a potom ta špička vyzera že ide do strany. Mne chirurg povedal to iste čo tebe. Asi sa im nechce do toho, možno s tým nie su dobre skusenosti. Tak si to aspon masirujem že si tu druhu stranu stlačam a niekedy to vyzera rovnako a niekdy je to vidno, zaleži aj od toho z ktorej strany na mňa ide svetlo :-). Tiež ma to štve a neznašam tie slova že nikto nema nos sumerný. Aj keď ho sumerný na mm nemaju ale aspoň vyzera byť. A nektore veci su fakt na nose vidno aj keď je to o 2-3 mm vpadnuta strana oproti druhej. Neviem prečo to chirurg radšej nevidi a vyhovara sa. Jedine ma napada že to môže byľ už len horšie ako aj mne povedal, len či veriť alebo si myslieť že sa mu do toho nechce "zadarmo" tak to neviem.
Inak videla som od dr Červena nos a to dievča ho malo nadherný. Aj na fore odpoveda na otazky a vidno že sa vyzna a možno by sa nebal opraviť aj tu nesumernosť. Skus Červena

Keituskaaaa

Ahojky potrebujem nutne radu...som bola na operacii presne pred rokom a robili mi spicku, ktora zostala neforemna, na pravej strane je akoby vcucnute dovnutra, co teraz... aj na fotke vyzeram ze sa mi trocha zataca,uz k nemu nechcem ist, ked som to spomenula minule povedal ze to nie je az tak viditelne a ze ak chcem uplnu dokonalost tak to nedosiahnem nikdy, ze na tom netreba nic menit, ku komu mam ist a kolko by to stalotu spicku nejako urobit aby bola rovnaka Ma niekto podobny problem? Pomoooc -.-

Keituskaaaa

Ahojky potrebujem nutne radu...som bola na operacii presne pred rokom a robili mi spicku, ktora zostala neforemna, na pravej strane je akoby vcucnute dovnutra, co teraz... aj na fotke vyzeram ze sa mi trocha zataca,uz k nemu nechcem ist, ked som to spomenula minule povedal ze to nie je az tak viditelne a ze ak chcem uplnu dokonalost tak to nedosiahnem nikdy, ze na tom netreba nic menit, ku komu mam ist a kolko by to stalotu spicku nejako urobit aby bola rovnaka Ma niekto podobny problem? Pomoooc -.-

shine1

Ahoj baby,ja idem na OP nosa koncom oktobra k Cervenovi,je tu niekto koho operoval Cerven?neviete aku ma pracu?viem,ze prsia robi pekne ale nepoznam nikoho komu robil nos:).dakujem pekny den

666_martinka

ja som si davala nos robit cez jarne prazdniny, cize som mala na rekonvalescenciu nieco vyse 2 tyzdnov...a uplne pohodka, aj mi celkom odpuchol, ani som uz nemala bolesti:)

Oriesok_

Lucia2 Paliatka bol na vizite kontrolovať pacientov (teda aj mňa):-)a vyzeral byť taky mily a usmiaty človek. Ale ake robi nosiky to ti neviem povedať.

Oriesok_

Mysliš presvedčila k reoperácii? Ano len ma štve že si už nepamätal čo mi vravel pri kontrole keď som prišla s tým problemom a teraz mi vravel uplne niečo ine. Vtedy videl nesumernosť teraz nie vravel že je to iba na dotyk. Ale sestrička to videla hneď. Ja nechapem asi nema rada opravy po sebe. Ale niečo mi tam zbrusoval tak snaď to bude dobre. pri kontrole sme sa dohodli aj na uprave kosti a teraz povedal nie :-( ale je to iba 2-3 mm rozdiel, nie je to take zle.

Oriesok_

Ja som si aj pred rokom dala spraviť uši, pri tej operácii som sa usmievala, vôbec nič som necitila iba všelijake zvuky :-). Okrem injekcii som nevedela ani kedy začal ucho rezať, otvarať... To ma operoval Maršal v TT. Nos mi opravoval iný chirurg v BA, vlastne ten istý čo mi ho robil aj prvý krat ale vtedy v CA. Cítila som všetko nie velku bolesť ale take pichanie pri otvarani nosa ako keď vam niekto s niečim ide rýpať do otvorenej rany zaživa. Opravoval mi nesumernosti na chrupavke a asi aj nad špičkou.
No v živote nikdy toto už nechcem zažiť, pripadalo mi to že sa s tým aj ponahľal aby ma asi dlho netrapil, preto sa bojim že to nebude dobre :-(