Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Ja mam takuto skusenosť Mrkvus
Ja som vyše roka po operácii a ak rano vstanem nos mam spredu rovný, hrbolček skoro žiadny a špičku nosa pekne guľatu. Asi do hodiny akoby mi nos odpuchol a špička pôsobi akoby bola predelena napoly, aj hrbolček mam navrchu a ešte sa mi zda že ide asi o 3 mm do strany. Je to možne aj po vyše roku je rano nos opuchnutý? Ale aspoň viem že tam ma tie nesumernosti, lebo sa to takto opakuje každý deň.
S tým čo maš naboku tak to tu už raz spominalo davno jedno dievča ona bola u Koštala že dr. jej vravel že je to reakcia okostice a budu to riešiť o par mesiacov. Možno maš niečo podobne.

mrkvus

čafte kočky, písala som tu už viacej krát, ale nikto nereagoval, tak skúšam znova.

Mám takýto problém, som rok a pol po opke, a na ľavej časti nosa sa mi spravila malá hrčka, ..na dotyk ju cítim, ráno vidno nie je, ale cez deň vystúpi na povrch viacej, a je ju vidno... reoperácie sa bojím, radšej by som si zistila nejaké info dopredu, tak prosím, ak ste mali takýto problém, tak napíšte, vopred ďakujem.

Iveta Michael

No taký Michael by Ti povedal...ten mal najkrajší noštek v 30-ke. Potom mu to skazili...:(
Ale inak vážne,ak je to pre Teba nevyhnutné tak by si to mohla podstúpiť ale teda poviem Ti že skúsiť to môžeš ale ja by som na to nemala odvahu,nos je citlivý a zákrok asi bolestivý,no nechcem Ťa od toho odrádzať.

liza8

oriesok

to je tazko povedat, ci tu ide o ten pokles, nadvihnuta byt moze, to je ok, ale je taka natiahnuta dopredu...dlhsia ako bola. Proste nie je pekne to, ze je dlha...Chcem, aby sa este skratila, ale neviem, sa to este tak bude menit...asi len minimalne...takze neviem.... ked sa operuje spicka odpucha pol roka? mne kovac povedal, ze mesiac- dva

Oriesok_

Takže teraz by si chcela tu špičku naspäť ako bola však? :-). Hm. Nos do pol roka klesa ale či je to aj v pripade tvojom keď ti tu špičku schvalne dvihol a nie je to od fixacie nadvihnute, tak neviem či ti klesne. ja by som si ju asi občas par krat denne ťahala dolu :-) aby klesla späť. Čo ti vravel dr? Že klesne?

liza8

oriesok

no myslim, ze nezda :D...je dost dlha...a ved to, ked bol nos dole, pekne mi kopiroval tvar, teraz trci. Spredu lepsi, ale zboku nie. Neviem, ci moze este odpuchnut a tym trochu splasnut. Nemate skusenosti???:P

jajka555

ahojte, ma niekto z Vas skusenosti s opkou v kosiciach? chcem ist ale neviem ku komu, poradte mi dobreho lekara, diky

Oriesok_

To sa ti asi len zda že ti vytrča z tvare lebo si nebola zvyknuta na podvihnutu špičku :-). Nepošleš foto? (ak chceš samozrejme) amanda.v@azet.sk
Bola si aj na kontrole po tých 10 dňoch či nie už???

liza8

oriesok

stehy mi nevyberal a leukoplast som mala mat cca 10 dni, ale moc som to nedodrzala...co nebolo prilis spravne, ale kade-tade som chodila, takze som nechcela vyzerat ako ufo.No a ta spicka, neviem, ci je to lepsie---praveze je ten nos viac vystrceny dopredu, spredu lepsie, zboku neviem...to je asi vec vkusu, komu sa co paci a spicka je naozaj trochu vyssie..neviem to vsak nejako zhodnotit, ten predtym mal zase ine prednosti, co sa mi pacili...takze naozaj neviem, ci je to teraz lepsie alebo horsie...Proste nieco lepsie, nieco horsie