Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Asi ano a viemn niekedy je to aj tak zbytočne spravia si podla seba. Ja som tiež bola na reoperácii - zbrusenie hrbolčeka a zbrusil mi iba polovicu z neho :-(

karin11

Načo sa pýtaju chirurgovia aku mame predstavu o nose, ja som mu to nevedela povedať tak normalne tak som mu ukazala na obrazku aky nos by som približne chcela. A chirurg si to aj tak spravil po svojom :-(. Napr dievča na obrazku ho mala rovný spredu, mne ho nechal chirurg nakrivo, z profilu ho mala tiež pekný rovny a mne tam nechal hrbolčeky. To je na nervy, akože ignoracia jak hovado. To som mala chirurgovi jak nejakemu retardovanemu chlapovi do detailu povedať že nechcem tam mať viditelne hrbolčeky, alebo aby bol rovný spredu a akože kto by chcel mať po operácii nos do jednej strany? Hlavne že som si za to zaplatila a do prepúštacej spravy napisal upne nezmysly čo mi ani neoperoval.

Oriesok_

Karin11 ja mam tiež nos hrbolčekový nema to tak byť a myslim že to len tak nezmizne ani mne to nezmizlo, mna už aj teraz po reoperácii celý nos boli čo si to stlačam a masirujem a nepomaha to o chvilu tam je hrbolček znova. Mne to zle zbrusil iba časť z toho hrbolčeka a o rok si to asi zopakujem :-( len neviem čo si vymyslim pred mojou lekarkou zase sa bude vypytovať načo tam idem. Bohužial potrebujem si dať spraviť predoperačne a ona sa vždy pýta na aku operáciu a prečo...

karin11

Ahojte
chcem sa vás opýtať kto ste po operácii dlhšie, aj vy ste mali na dotyk nos navrchu hrboľatý? Aj na pohľad sú mi vidno take jenmné hrbolčeky. Ak ano zmizlo vam to? Ja to mam tak čudno lebo spredu je mi vidno v strede nosa priehlbinka a zboku hrbolčeky. A stale mam pocit že mi je vidno že mam nos robený ak je taký hrboľatý. Ak by mi to nezmizlo ani za rok neviete koľko by ma to zbrusenie navrchu stalo u ineho chirurga? Či budem platiť celu sumu ako napr za upravu mäkkej časti nosa ak niekomu robia? K chirurgovi čo ma operoval už nemôžem isť :-(

Oriesok_

Ešte raz ten odkaz na ten miermne prehnutý nos neviem či to pôjde dobre zobraziť, ale skusim to sem dať ešte raz.:-) www.google.sk

Oriesok_

Ešte raz ten odkaz na ten miermne prehnutý nos neviem či to pôjde dobre zobraziť, ale skusim to sem dať ešte raz.:-) www.google.sk

Oriesok_

Ake sa vam pačia nosy take že ak sa usmejete ide špička nosa mierme hore? Teda že nie je ten nos uplne rovný ale mierne prehnutý? Napr takto:t0.gstatic.com
Alebo skôr rovne že pri usmeve ide špička nosa skôr mierne dolu?