Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

ahojte,

asdfka - ja mam rovnaky problem, mam velky nos s hrbolom a aj krivu nosnu prepazku a tym stazene dychanie. Buduci tyzden by som mala ist na operaciu, bude ma operovat plasticky chirurg a aj doktor z ORL, nech je vsetko tak ako ma byt. Som tiez z ke, co sa tyka platby tak ORL preplaca poistovna a plasticku cast si musis zacvakat podla cennika plastickeho centra, mna to bude stat tisic eur

Michael86

Veru nie radsej ani hlavu nie ... Dnes som sa opil ako kon a vobec mi nevadilo ze mam hrbol na nose uplne som to mal v ...Asi treba slopat a kaslat na vsetko ved ak by som mal byt stastny bude to s nosom alebo aj bez neho to je uplne jedno

Michael86

A uver brat nechcem neviem co bude ako s terajsou pracou nemam istotu ziadnu ze by som to vedel splacat a v dnesnej dobe nieje bohvieco mat nieco na krku

Michael86

Oriesok
Ba je mi tazko riesit je to daleko este ze v BB sa da vykonat ta operacia inak by ma ta vzdialenost od toho asi odradila no tiez by mi bolo jedno ze ma cudzi ludia vidia so sadrou co ma je po nich :)

Michael86

Tchibo vsak myslim aj na nieco ine obcas :D lenze ten nos ten hrbol je vyrazny a kazdy kto ma stretne ho vidi a mna to stve ze vycnievam z davu takymto sposobom od opky cakam zlepsenie momentalneho stavu aj ked bude mensi budem operaciu povazovat za uspech a kocnim s trapenim ala nos .Ja chcem ist pracovat aj chodim kade tade no chcem sa citit normalne v novej spolocnosti a na prvy dojem zaujat niecim inym nez nosom .