Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

A ak fakt pojdem na opku rovno poviem ze ak tak tak dufam ,ze po operacii budeme seriozny nadalej a budeme sa poznat preto chcem ist do BB myslim ze tam obaja chirurgovia k ludom pristupuju dobre vsak ten co nos operuje ma ho na strosti ako kontroly atd Blava je arogantna celkovo tak sa necudujem

Michael86

Viem ze mení no chcem operaciu poriadnu ked uz tak u dobrych chirurgov atd uraz som mal a neraz na nos hravam hokej atd viac menej profesionalne a bohvie ci by mi to uznali to je jedno dnes ma znovu zamrazilo par komentarov ze co sa mi stalo z nosom je to uz neznesitelne proste v detstve som mal urau a teraz som trosku viac bojoval ci uz na lade alebo aj v bare tak ze tak sam si mozem za to ze mam taky nos je to stylom zivota no to vsetko chcem zmenit ... coskoro

julia123

Shark
aha takže druhý krat, to ti robil on reoperáciu a ty si mu veril. No to tak býva ak sa prva op.nepodarí tak je ťažke veriť už tomu prvemu ale spominal si že ti ten prvý navrhol reoperáciu zadarmo, tak to bolo od neho pekne lebo mne ten čo operoval mna nenavrhol reoepráciu, prišla som sama s problemom a ešte na mna aj arogantne skoro hučal na chodbe - čo sa deje... Prvý krat si bol v Ružinove? Ak to iný chirurg zase dodrbe ešte viacej tak to je na nervy.

Shark

Michael86
pocuj, ale ak si mal uraz, tak to meni situaciu, stav po uraze by mal byt plne hradeny zdravotnou poistovnou - ja som sa to dozvedel tiez az nasledne po operacii, ked som si dal vytiahnut ucet poistenca zo zdravotnej poistovne a tam som nasiel moju operaciu vyuctovanu - to znamena, ze som zaplatil ja a este aj poistovna. Pokial ti lekar da zdravotnu indikaciu, mal by si to mat bezplatne, inak neviem na co cakas, chod ku Kovacovi na konzultaciu a uvidis, co ti povie

Michael86

No tiez sa bojim ze to uz nebudem ja,alebo nieco take ze sa nebudem citit vo svojej kozi po opke ja neviem kebyze ten hrbol nieje taky vyrazny tak by som to nechal tak vobec nikdy by som neriskol ziadnu drobnu upravu mne treba kompletne urobit nos ta hrca je skoro ako co ma baba jaga aj mna zamrazí ked to vidím a nechcem tomu verit no je to tak a s tym neviem zit ...

Michael86

Velmi vazne uz rozmyslam nad operaciou myslim ze nemam co stratit len tie peniaze nech su a idem na to necakam od toho zazraky a prijmam kazdu zmenu k lepsiemu lebo ten moj nos to je hroza hlavne rano mam cca dva mesiace po uraze neviem ci to v noci opuchne alebo co no rano je to vyraznejsie nez cez den no ked si ten hrbol zatlacim mam skoro uplne rovny nos no po case to zase vystupi do povodnej polohy akoby sa tam drzal stale ten opuch ja uz fakt neviem co s tym snad sa aj mne ta operacia podari a pojdem na nu

Michael86

Shark ja mam priatelku a paci sa jej moj nos a velmi no mne sa nepaci proste ma to ničí podcenujem sa a vsetky moj potencial negatívnym myslenim ubijam a idem dole a to som bol silný a vzdy som bojoval no to co sa so mnou deje teraz to je hroza potrebujem zmenu ked som bol mladsi a mal nos v poriadku mal som to prave sebavedomie no teraz sa citim taky ako uz druha trieda a opustam sa pritom mi uz vela zien povedalo ze ..... no to bolo cca rok dozadu terqz po druhom uraze ani jedna povzbudiva sprava len hej co sa ti stalo z nosom ?A pred vsetkými to poteší ...