Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Mne aspon vyhovuje to ze v BB som za cca hodinku a pol ak by som mal cestovat za operaciou velmi daleko urcite by to bolo narocnejsie ...Este nemam jasno v jednej veci a to ,ze kolko tych kontzultacii treba absolvovat kym ma budu operovat,lebo zase velmi casto sa mi nechce cestovat do BB a spat a som pocul ze ani tie u niektorych chirurgov niesu zadarmo ...Hadam nejakych 800e bude na tu operaciu dostatocna suma ak mi dr povie ze 1000 a tak tak to je uz pre mna dost dat to sa radsej sam odoperujem :D

Oriesok_

K dr Doležalovi najskôr, lebo mam problem aj s prepažkou a to sa nechcem zveriť do rúk hocikomu. A ak by nechcel žeby mal aj on nejaký osobný problem s chirurgom čo ma operoval a kvôli tomu neprijima pacientov od chirurga čo ma operoval, tak potom skusim dr Tršku lebo vraj robí super prsia :-) tak dufam,že aj nosy, alebo potom pocestujem za dr Červenom zo zapadneho Slov. na stedne.

Michael86

Oriesok ano chcem ist tam do Novamedu do BB a nevadí ,ze sa caka asi ma toho fakt dost lebo on robi aj prsia atd a tie robi ako som cital ze dokonalé len ci aj nosy no neviem a ty sa ku komu chystas ?

Oriesok_

Michalel86 ak pôjdeš do Novamedu v BB k nemu, tak u neho sa čaká podla toho čo som si všimla na inom fore tak približne 3 mes. Možno menej aby som zase neklamala, ale viem že do troch týž. da malokedy termín, lebo ma vraj toho dosť veľa.
SIM ak ti dr Kovač povedal pri poslednej kontrole že je to dobre a nikto nema nos sumerny, dokonalý... pritom ty ho maš nesúmerny alebo s tými problemami čo opisuješ, tak by som šla asi inam sa opýtať. Skus inam aspoň budeš vedieť čo ti nato povie iný chirurg. Ty si na tom skoro ako ja ja som verila a stale verím chirurgovi čo ma operoval, inam sa isť bojim. Ale po tom čo sa už nespraval ku mne veľmi ludsky tak idem radšej inam nech nema zo mňa nočne mory :-) aj keď by som najradšej utekala k tomuto čo ma operoval.
A potom to vyzera tak že robime zle meno tomu čo nas operoval pred druhým chirurgom. Vlastne tým že iný chirurg sa pýta kto ma operoval pred tým a už ten predchadzajuci vyzera ako neschopný. Ale robia si to sami neiktorí ak by sa spravali k pacientom tak isto ochotne a milo ako prvý krat tak by som nevyhladavala ineho chirurga. Robím to s odporom a nerada vyhladavať ineho, vysvetlovať mu všetko okolo toho... ale neviem čo mam robiť nemam na výber ak som sa už nato dala a nie je to v poriadku.

Michael86

Oriešok
Dakujem a tiez dufam,ze nebudu potom problemy bolo by fajn ak by sa to podarilo na prvý krat aj ked trochu pochybujem a vaham zase tie myslienky ist na opku alebo neist ?Nebude to este horsie nez je teraz ???Minule som pozeral fotky pred a po niektorý mali celkom pekne nosiky a aj tak isli na opku tí podla mna riskovali ja asi ani nemam co stratit ...Po konzultacii sa caka dlho na operaciu ?

S1M

Ahojte, čo je tu nové? Ja mám už rok od operácie, nos klesol, ale nie je 90° ale je málinko vyššie.
Operoval ma MUDr. Kováč. Vybočený je stále ako pred operáciou - doľava. Hrbolček sa mi spravil, ale nebadateľný. Čo ma hnevá je tá krivosť a ľavá chrupavka v špičke, ktorú mi celú "rozdrvil". Je iná ako pravá. Na dotyk je rozmliaždená a robí mi to asymetrické dierky. Tiež som od operácie očakávala viac, ale čo sa dá robiť :(

Oriesok_

To nie je on to bude asi jeho otec :-). Dr Červeň môže mať okolo 50 + - 4 roky. A držim palce nech s tým nemaš nejake problémy ako my tu.

Michael86

Oriesok
Pojdem do toho este tento rok teraz cakam na dlzne peniaze z byvalej prace a idem na to nech sa stane co sa ma stat ak to neskusim stale sa budem trapit pojdem k doktorovi Červenovi aj ked je asi trochu drahsi no v takychto veciach nesetrim ak mi urobí pekný nos tak to bude na nezaplatenie .Inak skusal som najst profil mudr Dušan Červen a naslo mi starsieho pana tiez mudr no narodeneho v roku 1929 tak teraz neviem ci mudr Dušan Červen má cez 80rokov ?To mi nesedi ze by v takom veku vykonaval operacie hmmmm

Oriesok_

Michael86
neboj aj ty raz budeš mať pekný nos aj keď to nebude hneď nabuduci rok ak nemaš peniaze tak sa toho dočkaš možno za dva alebo za tri roky. A potom ak si zato zaplatíš tak tiež budeš asi riešiť každu nesumernosť, ako ja hrboľatý nos navrchu. Veď načo som šla na operáciu a zaplatila dlho šetrene peniaze? Aby som mala nos hrboľatý? To som na žiadnu operáciu ani nemusela isť ak to nie je take pekne, rovne, prirodzené ako to ma byť, tak vtedy ma to štve ešte viacej, že za tie peniaze som mohla mať napr novú skriňu alebo prerobiť si izbu, alebo nechať odložene do buducna napr na VŠ... takto to boli iba zbytočne vyhodene peniaze vlastne za nos ako somm nechcela mať.
Ozaj nie je tu niekto kto bol operovaný u dr Tršku v BA? Neviete ake robi nosíky on?