Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Ok Tchibo preto sa ja nejako nehrniem až do BB lebo ma nema kto odviezť, ale z BA do nedalekeho mesta ma odviezol taxi ale z BB by to bolo moc drahe, tiež nemam nikoho kto by ma vždy odvierzol z operácie alebo na preväzy.
Asdfka ako kde niekde ti to spravia cele cez poisťovňu v štatnej nemocnoici a inde sa priplaca za tu esteticku upravu. Ja som mala tiež krivu prepážku, bola som v štatnej nem. chirurg mi dal diagnozu vybočena prepažka ale za tu esteticku upravu som mu musela zaplatiť. Ale to fakt zaleži od chirurga niekto tu písal že na Antolskej mu spravili aj prepážku aj esticku uptravu cele naraz a cez poisťovňu.
Takže ako kde :-)musič sa popýtať.

Asdfka

Mam otazku.. :)

Chcem ist na plastiku nosa /kvoli hrbolu/ a nedavno mi zistili na ORL ze mam krivu nosnu prepazku a ze bude sa to musiet riesit operaciou lebo sa mi tazko dycha.

Neviete ako je to s platbou? Ci sa plati cela suma operacie, ci cast preplaca poistovna alebo ako to je?

Dakujem za odpovede :)

tchibo

Oriesok, to je blbost, nemozes ist po opke sama domov vlakom, pokial nechces schytat nejaku infekciu!!! Mne to ani po 1W od opky neodporucal. Ved tam mas ranu a si po CA!!! a nemusis ani tusit, ze koho stretnes na ceste domov a mozes sa nakazit, hoc aj banalnou chripkou a mozes mat komplikacie.

Michael, opka u Kovaca stoji cca 800EUR a konzultacia je free, resp. ti ju odpocita od celkovej sumy. Ale pokial cakas od opky, ze sa tvoj zivot zrazu zmeni mavnutim carovneho prutika k lepsiemu, tak tomu never. Pokial budes aj nadalej zavisly na tom, ako tvoj nos vyzera a ze vsetci sa pozeraju len na tvoj nos a nic ine, tak toto od opky neocakavaj. Pokial nezacnes mysliet aj na ine veci a nezacnes normalne zit a zaujimat sa o ine veci ako je tvoj vyzor, tak nebudes spokojny s nosom ani po opke!!! Zacni mysliet aj na nieco ine!!!

Oriesok_

Ako dlho pracuješ v tej firme? Lebo ja keď som si brala uver z Tatra banky - oni tam davaju minim 1500 eur tak odomňa nechcela žiadne potvrdenie od zamestnavatela či mam na dobu neurčitu. Iba videla že pracujem tam 3 roky ale na toot sa ma nepýtala takže možno ak si berieš takuto menšiu sumu ako ja tak asi nezaleži na aku dobu maš zmluvu. Ak by si chcel skusiť to v banke môžeš sa spýtať.
Alebo sadni na vlak a choď do BA na Antolsku za dr Doležalom a budeš to mať cele cez poisťovňu. A odtiaľ ťa už len niekto z rodiny odvezie domou či nie? A na preväz tiež. A tu cestu na benzin budeš mať lacnejšie než operácia u dr Červeňa. Ja som tiež rozmýšlala že pôjdem za dr Kovačom do BB aj keď som od BA a pôjdem odtial vlakom aj s naplaťami :-) veď ma nikto tam nepozna a možno sa tam už nikdy v tom vlaku neukažem aby na mňa nespominali, že to je ta čo mala ten leukoplat... :-).

Michael86

Ano pracujem no je otazne ci uvidim vyplatu firma je v konkurze a peniaze treba vymahat sudnou cestou no poslu ich to bude nejakych 800e a to je malo treba mi aspon 1200 aby to ako tak vyslo vsetko a uver mi nedaju asi ked nemam zmluvu na neurcito takze to bude tazke a ja neviem setrit to je este problem :)

Michael86

Zaujimave video az ma zamrazilo ...No kebyze mam aspon taky nos ako ta zena pred operaciou tak som spokojny a nic by som neriskoval

Michael86

A malo ludi prispieva,lebo len my "vyvolený" máme take extra porcie nosov )fakt taky nos ako mam ja treba hladat som ojedinelý druh ...hroza... :)))

Michael86

Kamarat minule vyhral 1000e hned som si pomyslel ze kebyze ich mam pokope hned idem do toho lebo uz to nieje dobre so mnou ten komplex mi robi fakt nemale problemy skoda ze som mal tolko nestastnych urazov just na ten nos ,minule som si pozeral fotky ked som bol v skole mlady a nosik pekny a teraz je to horor jeden profil inak druhy inak a este mam aj vacsi nos trosku tak je to fajne vidiet

Michael86

V novamede stoji 220ca + 880 zakrok takze je to pekna polozka na moje pomery takze cau cau pekny nostek no nevzdavam sa uplne tohto sna snad raz sa to podarí len ci uz nebudem starý a nebude mi to jedno a mozno v roku 2012 bude koniec sveta tak uz rok vydrzim )