Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

ivava

ja sa bojim tej tamponady ved to musi boliet ked to vyberaju...to ti tam musi prischnut na tom vsetka ta krv nie???ja stale rozmyslam nad operaciou nosa ale sa aj dost bojim...

madejka

Zdravím všetkých, na Antolskej robí aj dr.Siváček, mňa operoval tiež, pred mesiacom, ale na Interklinike... bála som sa ako sviňa, ale všetko dopadlo ok, nos je takmer dokonalý, páči sa aj okoliu... tamponáda sa dala prežiť, aj keď si viem predstaviť aj príjemnejšie veci!

Arial

Po operácii nosa by mal byť človek vnútorne šťastnejši a navonok sa vnímať krajšie a nie plakať kvôli nepodarenej operácii, prečo to niektorí chirurgovia nevedia pochopiť?

Mirka545

Ahojte vedeli ste že kto pojdete na operáciu krivej prepažky na antolskej k vybranemu chirurgovi tak sa už plati suma 275 eur? Takže kto ste tam boli s krivou prepažkou a zaroven vam upravili cez poistovnu aj nos, tak je tomu koniec :( plati sa už za vyber operatera pri všetkych ukonoch. Ostava už len dufať že kto nema peniaze na operáciu ktoru ma radiť poisťovna sa nedostanete do ruk nejakemu amaterovi.
www.orl-lfuk.sk

zuz_ana

ahojte,
uvažujem nad operáciou nosa u MUDr. Červeňa. Čo ma odrádza, je vzdialenosť, keďže som z BA, a preto rozmýšľam aj nad nejakou bližšou klinikou (MUD. Ježovitová).
Tí, čo majú skúsenosť s týmito doktormi, neposlali by mi fotky? Pomohlo by mi to v rozhodovaní :/

velky problem

Ahojte, ja tiez mam zlu skusenost s Dr. Kováčom.Nos mam aj po reoperaciach krivý, nesúmerny,nemam ho v strede ale posunuty do strany..., snazim sa vyhybat zrkadlu aj fotoaparatu.Vysledkom "estetickej" operacie resp. operacii je hrozny nos , dychanie horsie ako pred operaciami a depresia. Zvazujem dalsiu operaciu samozrejme uz niekde inde, aj ked moj nos uz asi nikto neda dokopy ale aspon upravit co sa da ak sa da. Nechce sa mi velmi do toho, lebo dalsia operacia je riziko ale behat po svete s takymto nosom tiez nechcem.Fakt si poriadne rozmyslite, komu sa zverite do ruk. Drzi mpalce

Michael25

Niesom velmi spokojny mohlo to byt aj lepsie od povodneho stavu je to zlepsenie ,ale od dvoch operacii som cakal lepsi vysledny efekt.Co sa tyka reoperacii tak u dr.Kovaca sa neplati vobec nic ja som mal reoperaciu uplne zadarmo a tak to aj vyzera..Vlado najlepsie bude ked sa objednas aj k Dr.Cervenovi a po konzultaciach s obidvomi sa budes lahsie rozhodovat len mna odradila ta cakacia doba u Cervena tak som to riskol a isiel som ku Kovacovi...Velmi rad by som videl ako by to dopadlo ak by som sa rozhodol pre Cervena ako pisem je to lepsie ako to bolo,ale spokojny niesom .

Vlado888

Michael25 Dakujem za radu. Sice som sa vratil uz z dovolenky, takze som to nestihol pred ale co uz. Akurat mi je trochu divne preco si mi doporucil prave Dr. Kovaca z BB ked som videl zopar komentov ala najhorsi na slovensku prave od teba, tak teraz neviem ci sa daco zmenilo ze si zmenil nazor alebo ako. Kazdopadne sa tam chystam, kedze som pocul aj pozitivne ohlasy.
Dakujem