Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ivka urcite by ma to stvalo a mal by som z toho zlý pocit tak ako aj ty mas skoda,ze si natrafila prave na takeho arogantneho ..... ani neviem co radsej skoda ,ze my sme v takej pozícii ked operacia nedopadne dobre, nevieme sa nejako branit viem si predstavit ten neprijemny pocit ked sa clovek domaha toho za co si zaplatil a dr je arogantny a drzí určite by ma vytočilo aj to ze do spravy pise to co vobec nerobil neviem co by som urobil to by som bol asi nevyspytatelny mna teší len to ,ze u mna to horsie asi ani nemoze byt takze nemam co stratit chirurgovi pre istotu opisem vsetky nedostatky nosu a uvidim co navrhne bude to isto narocna operacia kedze je tych nedostatkov viac iba teraz po uraze ako som si zacal vsimat len nos som zistil ,ze mam aj krivu prepazku + nesumernu spičku

Iva_

Michael86 aj keby sa ten nos zrastol zle - nakrivo do strany tak čo si myslíš o chirurgovi, ktorý neprizna že je po operácii nakrivo, žiadne slova ako napr - že stava sa to a ak chcete urobime opravu... ale nič bol ticho a ak som prišla na opravu ešte mi aj vynadal že je to moja chyba lebo som mu nepovedala o vyrovnani aj spredu a do spravy mi po prvej operácii napíše že nos je rovno aj prepažka ktoru mi tiež nechal nakrivo a vôbec neoperoval. Až druhy krat a dopadlo to katastrofalne. Ak by som si to neplatila tak to pochopim že bez uplatku sa mu to asi nechcelo zoperovať zodpovedne ale ja som mu to zaplatila po operácii ako chcel a takto som dopadla aj tak musim isť inam a zaplatiť dva krát toľko.

Michael86

Tchibo tak to si ma potešila,lebo presne toto potrebujem aby sa nezmenil moj vyzor napr ak by sa mi nos nehodil k tvari a podarila sa opka na prvý krat alebo bolo nutne podstupit aj reoperaciu ?

tchibo

Michael, ja som bola u Kovaca a presne ako pise Peter25, vysoko profesionalny odbornik ale realista!!! Robi prirodzene nosy a snazi sa ten nos urobit tak, aby prilis cloveka nezmenil - teda vyraz tvare aby bol rovnaky a pritom nos vyrovna ako treba. Ja som max spokojna.

Michael86

Peter 25
Dakujem za odpoved trocha ma to povzbudilo hadam mi odborník nenecha nos hrbolatý alebo nakrivo a prirodzeny ho mam aj teraz

Michael86

A nebuď smutná uvidíš vsetko dobre dopadne tentokrat.Verím ,ze si si vybrala dobreho a zodpovedneho chirurga

Michael86

Ivka to dufam aj ja,ze mi ho nenecha nakrivo no on sa moze aj sam vykrívit pri hojeni toho sa obavam a najviac sa obavam toho ,ze ked mi daju dole sadru a ja po prvý krát uvidim svoj nový nos ,ze ci neodpadnem alebo nedostanem infarkt :)) ved to moze byt šok :)ale snad to uz horsie nebude lebo ten nos mam hrozny po tom uraze a este je aj kus dlhší tak nadherny ma tvar :))

peter25

Kovac sa orientuje cisto na nosy, je to naslovovzaty odbornik, ktory povie uprimne co sa da, co sa neda. Jeho nosy su prirodzene. Dnes som videl dalsi pekne spraveny nosik od chirurga, ktory operoval mna, Dolezal na Antolskej, a myslim, ze tito dvaja ludia su esteti a odbornici