Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Michael - mal ma operovat plasticky chirurg v statnej nemocnici v Kosiciach, no to uz bude do stvrocie, lebo predtým som to mala mat v maji minuleho roku a ochorela som pred termínom a potom ked som bola zdrava, oni to pokaslali..

no teba si viem predstavit teda, podla by ta musel zoperovat hoci aj vratnik, to by bolo cirkusu :D aj ti zavidim v dobrom, ze v utorok uz budes mat po, budes spokojny uz :D

Michael86

Jaj sorry to tebe som to nejako poplietol .Tak to je fakt smola no ako sa hovori do tretice vsetko dobre :) ale chapem mna by slahlo tiez vies si predstavit :) a ku komu si mala ist ?

Maya_chic

a na druhy den ked som prisla som dostala skor menstruacia, tak zas eodmov, dvakrat som bola napichana warfarinom, pripravena na operaciu, 2 noci v nemocnici zbytocne...

Maya_chic

asdfka - napisem ti vecer, teraz uz nestiham :)

michael - super, ze ti to vyslo, joj a tak si sa bal :))) to mne zrusili operaciu po naladovke ;) no nemali dost lekarov na operaciu chapes? skoro ma slahlo...

Michael86

Maya dakujem no ako som uz pisal na dennom svetle ten nos vyzera horsie a asi tam je odfoteny z toho lepsieho profilu ,lebo ja mam kazdy profil iny vies :) tak uz len dufam ,ze to bude lepsie ako je nejdem sa uz stresovat uz tomu dam volny priebeh nech sa deje co sa ma .Tazi ma to uz dlhe roky a teraz mi uz naozaj nic nebrani vyriesit tento problem iba ak dopadnem ako Asdfka ,ze mi po naladovke zrusia opku no nechapem preco ju jej zrusili .

Michael86

Tak tie moje vysledky aspon podla internej presli neboli najlepsie ,ale ze to sa este dá s takymi uspat tak ten utorok je moj den s velkym D

Maya_chic

Michael - no to je smola, lenze o mesiac mozes mat vysledky dobre, napr. taký aspirin riedi krv, no uvidis co ti zajtra povedia, fakt este je tu moznost do lokalky, ale to bude iny zazitok :D

inak po tom co si tu popisal, som myslela, ze si snad najskaredsi na svete a vsak dobre vyzeras, ani ten nos podla mna nemas velky, akurat, ze mas hrbol, al enijako ma to na tebe nerusi, aj keby ti ostal taky nos do konca zivota podla mna ti nijak neuskodi, keby si to vedel nejako psychicky spracovat, rozmyslam, co by si robil keby si bol zena, ako ja a trpim, by si asi z okna skocil :D a to som sa aj vydala aj krasneho chlapa s malym nosom mam :D...ludia nas nastastie vnimaju inak, nie tak hrozostrasne ako my samých seba...aj ked kto by si nechcel splnit sen? a citit sa dobre sam so sebou? :(

Maya_chic

asdfka - coze? a co teraz sa ti stao, ake zdravotne problemy zase?
no ty si uz tusim ako ja :( mne to tiez tolkokrat nevyslo a budes mi verit, ze ja som uz lezala na operacke s naladovkou na operacnom stole a zrusili mi to? vies ako som plakala??? :(((

vtedy som bola okej...a teraz tiez riesim zdravie, ked chces mohli by sme si pisat cez email, popripade dat stretko a vykecat sa z toho..a keby si chcela tak ist do Banskej vyletik z Kosic ku Kovacovi za lacnejsim a lepsim, co ty na to? mam v plane september...v horucavach nie je dobre opaerovat zle sa to hoji