Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

silviklh

Michale, dlhy nos?vsak on tiho hadam automaticky skrati..mne moj operater spravi laj veci,ktore sme sa ani nerozpravali,hoci som ich chcela spravit,ale prislo mi to,ze ziadam vela a on to urobil sam od seba

Lucia203

Carie
ja by som sa asi dotrepala za dr Doležalom do Prahy aj autobusom z ASMN, odtial idu autobusy tušim aj do Prahy a našetrila by som si peniaze aj na prespanie v hotely aspoň kým by mi dal dolu dlahu. Neviem čo taký hotel stoji ale za to čo som už zaplatila a čo budem zase platiť určite by ma to vyšlo menej ako už všetko dokopy. Veď len za taxi som dala už okolo 400 - 450 eur dokopy pri všetkých operáciach. Vždy ma ten odvoz stal na preväzy a späť a to 2x za jednu operáciu vyše 100 eur spolu. A to som mala 4 operácie a nikdy ma nemal kto odviezť ani na preväzy. A ak som sa chcela vyhnuť čudným pohladom ludi musela som isť taxikom.
Takže spolu aj s poslednou operáciou taxikmi ma vyjde operácia nosa už na 2800 eur. A tom ešte neratala vždy menšiu vyplatu kvôli PN.
Carie musim isť na sukromnu kliniku lebo v štatnej ma nikto nebude operovať, je to naročnejšie už a chirurg v štatnej klinike by to tam cez poisťovňu mal malo zaplatene. Preto sa nikomu do naročných operácii tam nechce a pritom mi mohla aspoň operáciu prepažky hradiť poisťovňa :-(

Michael86

Pred op by sa nemalo fajcit a ja fajcim jednu od druhej také mam uz nervy bojim sa vysledku ja chcem mat normalny pekny nos nie tam odfaklené tam do strany a na nose hrbolcek a hlavne taky isty dlhy nos ako predtym a nesumerna spicka atd ani ja by som nemal pozerat take videa kde je ten nos uzasny lebo o to budem viac sklamany

Asdfka

zdenka:

nezamyslela chcela som ist, len 1x ma polozila nadcha a 2x som skoncila par hodin pred operaciou na pohotovosti.
Neviem ci to bolo nejake varovanie alebo co, ale nemam uz chut ist na ziadnu operaciu :/.
Inak nenapises mi mail? asdfka@azet.sk
rada by som s tebou poekcala

Michael86

Ja vobec nemam pocit ,ze idem k plastickemu chirurgovi ktorý mi urobí pekny nos mam z toho taky pocit ,ze idem si dat odstranit hrbol napravit prepazku no stale budem mat svoj dlhy nepekny nos a este k tomu aj vela riskujem ,ze to vobec nedopadne dobre a nakoniec budem mat hrbol odfaklení no nos pojde do strany ,alebo bude vyzerat proste zle nechapem sa sa to vo mne prieci no aj tak do toho idem kebyze mam vela penazí bolo by jedno kde by som byval isiel by som k dr.Mestakovi je fakt potrebne aby clovek isiel na opku s doverou a bez strachu ktory je aj tak prirodzeny no umocní sa ked ste si nie istý svojou volbou .

Michael86

Silvikhl no ja mam tych chybiciek viac myslim ,ze tou operaciou nosa velmi neopekniem akurat dufam ,ze z profilu budem vyzerat lepsie a hlavne sa lepsie citit .