Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

silviklh

Michale86,super :-) drzim ti palce.ja som mala sice len malililinku upravu,ale aj tak sa citim omnoho lepsie,uz nemam chybicku :-)

zdenka12

asdfka
takže si sa predsa len zamyslela na tým, čo som tu napísala?
inak, neviem tvoje dôvody, ale jedno som vedela vopred, že na žiadnu operáciu nepôjdeš,

Carie

Lucia203: A ku komu chces ist na poslednu OP? Inak jak som videla to video s Dolezalom, no toto keby som videla pred mojimi operaciami tak idem tiez hned k nemu, jedno ze je v Prahe.

Michael86

Aj ja chcem zacat novy zivot lepší zodpovednejsi chcem si zacat vazit sam seba svoje zdravie a zit normalne preto ak by sa to podarilo bolo by to super ten pocit ma obcas zaleje,ze uz je fajn uz to mas za sebou a podarilo sa kiez by som mohol takto pisat po opke .

Michael86

Lucia v pohode ja to chapem ved ani ja mozno nebudem mat chut nikomu sa ukazovat po op. neviem si ani predstavit ako to dopadne a ten tvoj hnev na chirurga je uplne opravneny ja nechapem ludi ktory svojou lahostajnostou sposobia druhemu nemale problemy ved to nieje sranda ja sa nechcem dozit toho ,ze budem lutovat necakam velku zmenu kedze dr.Kovac robi nosy prirodzene az take,ze sa nezmenia len sa vyrovna co treba a mozno by som potreboval tu zmenu ako to dievca na tom video ,ale treba brat do uvahy ,ze je to ukazkove video prace toho dr.Dolezala mozno jeden z jeho najlepsich vysledkov no aj tak verim ,ze nenechava nosy hrbolate atd .Kto vie ten vie kto nevie by mal dat od toho ruky prec .

Lucia203

Ja som na toho môjho chirurga čo ma operoval strašne naštvana a taketo videa kde vidim ake to maju pekne spravene mi nerobia dobre :-(( vždy je mi do plaču. Najradšej by som mu to išla všetko vykričať že prečo prave ja som takto kvôli nemu a jeho nezodpovednosti as lahostajnosti dopadla a musim podstupiť tu najrizikovešiu poslednu operáciu(dufam) a za ňu si zaplatiť dva krat toľko ako som dala jemu.
Ja blba som šla vždy k nemu lebo som nemala peniaze nazvyš na reoperáciu inde a verila som mu, no a zbytočne teraz mam zjazvený nos, dodrbanu prepážku a zaplatiť musim aj tak inde lebo jeho už nechcem asi v živote vidieť je to zbytočne.

Lucia203

Michael86
prepáč fotku som ti neposlala ani nemam naladu ak to pochopíš, ale mam nos navrchu hrboľatý spredu nesumerný a trošku doprava.
To video od dr Doležala z Čiech čo si sem dal tak je super, taký nos mať po operácii tak začnem nový život. Škoda že nepracuje aj na Slovensku a ak by som vtedy o nom vedela keď som šla na prvu operáciu hneď by som šla k nemu.
Ako to že nieto urobi taky krasny nos na prvý krat a niekto ani na tretí ani na štvrtý. Je to na nervy mne už ta posledna reoperácia môže celý nos viacej zdeformovať, ale zase takto to nechcem mať veď ma to stalo dosť penazi.

Michael86

Aj ja mam dobry pocit z toho fakt ako nieco take nepredstavitelne ,ze budem mat konecne normalny nos ak sa to podari uz len predstava ,ze som tak blizko je fajn no obcas ma prepadnu obavy ,ale ked si spomeniem kolko som sa natrapil a napocuval ohladom toho nosu tak je lepsie ...Nemozem cakat zazraky jedine co si prajem je aby tam nebol uz ten hrbol a aby ten nos nevyzeral cudne zvlastne a hlavne aby nebol z predu do strany .

Michael86

Uvidim co z toho nakoniec vznikne ,lebo je to dost komplikovane hlavne ten vnutorny nos chrupavka ide dolava a prepazka je deformovana doprava ,alebo je zvlnená ja uz fakt neviem :)a po odstraneni hrbola a lamani nosa a ked sa vsetko vyrovna to moze vyzerat dost zaujimavo