Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Myslim ,ze je viac orl lekar nez plasticky chirurg .Nech to cita kto chce taky je moj nazor a neverim ,ze to dopadne dobre .Vlastne naco tam potom idem ked neverim ?Presvedcit sa o opaku ?Za taku cenu ,ze to budem mat zle ?Asi sa chcem popalilt na vlastnej kozi alebo som naivny ja uz nevladzem

Michael86

Lucia ani ja presne neviem no ked som doktorovi povedal ,ze bude pridlhý tak na to povedal ,ze podvihneme spicku o 2mm viacej nie...Je to uz na nervy ked neviem co ma caka ani predstavu nemam ako to chce urobit a aky bude vysledny efekt no tuším ,ze nos bude aj tak dlhý a hrbolatý a este k tomu aj do strany po tom co je tu pisane by som bol ojedinely pripad ak by to u mna dopadlo uplne dobre a tolko stastia zase nemam.Je to tak so mnou ,ze o 3 dni mam na ktoru nechcem ist vlastne chcem ,ale radsej inam o peniaze mi momentalne nejde je to na celý zivot tak mozem kaslat na nejakych par stovak navyse no rozdiel moze byt velmi velky ...Jednou vetou povedane bojim sa ist k dr.Kovacovi po tom vsetkom co som sa docital mam strach a obavy .

silviklh

Asdfka ja so mbola u dr.Črvena,max spokojnost,i ked som nemala zly nos, ale robi lmi aj inu upravu,aj s tou so mmax,spokojna! vidno,ze si da zalezat,naozaj.

Lucia203

Michael86 lenže len podvihnutim špičky sa nos neskracuje, pretože niekto ma svoj nos dvihnuty dosť už pred operáciou ale dlhy a to im potom asi len odrežu z preapžky v špičke (si myslim) a tým sa asi skrati. Aj na tom videu od dr Doležala z Prahy je vidno že jej ho skratil a nie len podvihnutim špičky. Neviem ako sa to robi ale myslim si že sa odreže z prepažky v špičke a aj sa odreže z chrupaviek v špičke.

Michael86

Aj som povedal ,ze potom ten nos bude vyzerat dlhy a on ,ze ok tak podvihneme spicku o 2 mm co sa mi zdá tak malo ,ze to nebude mat ziadny efekt mozno preto nechce viac dvihat aby nebolo vidno prepazku co bude robit ak by nahodou isla do kriva

Lucia203

Silviklh to chirurgovi čo ma operoval ak nepovieš že chceš skrariť tak by ti ho nechal hlhý aj keby bol po zem :-). Ak mu nepovieš že chceš nos aj vyrovnať spredu samozrejme ti ho necha nakrivo. Takže si mala štastie a dr Červeň je vidno že je dobrý odbornik.

Michael86

Silvikhl:Malo by to tak byt ,ze ked sa odstrani hrbol musi sa urobit aj zmena inde cize skratit ten nos no u dr,Kovaca som nemal taky pocit ,ze by chcel nieco skracovat on robí prirodzene nosy no asi az take ,ze si nevsimnes ani zmenu ja proste nechcem dlhy spatný nos ktorý mi este aj opticky predlzuje tvar chcem zmenu .