Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

jajka555

maya - kovac to ma v celku lacne :) len nejak neviem ako on robi nosy, nezamerala som sa na neho, takze neviem co o nom vravia ostatny. kedy planujes ist? a dakujem, viem ze to uz je celkom fajn, ale nejake detaily mi vadia a ked uz za to nebudem platit, tak preco si to nedat dorobit, nie? :)

Maya_chic

jajka - alebo ku Kovacovi, tam je to za 850 eur...kontroly by sa dali dohodnut aj v mieste bydliska podla mna...na orl pracovisku, kedze chcem aj tu prepazku a zle dychanie poriesit

teraz som kukla mail a podla mna to mas pekne, ja by som na reopku nesla :( vyzeras pekne :)

jajka555

maya - je to dost, ale uz aj tu to slo hore o 100ecok, je pravda ze tam si musis zaratat aj cestu a kontroly, ale zvaz si to. podla mna to aj stoji za to, ak ma kto tam s tebou ist a doviezt ta.

Maya_chic

jajka - no dlho :( lebo nechcem ist na 2 x a viac krat, chcem to mat 100% a naraz plus mala som dodrbkanu imunitu, virozy, chcela som ist na operaciu, ale jednej babe to neurobili podla predstav, tak som cuvla...Cerven stoji 1380 eur konecna suma, co mi pisal aj s ubytkom na jednu noc

Michael86

Lucia ja na tu kontrolu nepojdem nerad by som pocul ze aky je ten nos prirodzeny atd a ani ziadnu reoperaciu nechcem ja som dufal ,ze sa to podari na 1x a bude pokoj hadam si nedam lamat znovu pre neho nezlomitelne kosti ,alebo nech mi urobi taky vybezok aj na lavej strane mozno to bude vyzerat lepsie ked to bude na oboch stranach ...1.7 . som mal mat konzultaciu u DR.Cervena tak som sa unahlil tak to mam za to ...

jajka555

maya
pekne dlho sa rozhodujes :)) ale jasne, treba vybrat toho naj. ja by som tiez sla k cervenovi, ale ta cesta, kontroly, neviem ako by som to zvladala. poslem foto, trosku sa to zmenilo.. ved uvidis, este je dlhy ten nos a klesla spicka. ale je to omnoho lepsie. kolko stoji nos u cervena?

Lucia203

Michael86 ja som sice tvoj novy nos nevidela ale ak je to tak ako vravíš s tou kosťou... tak budeš patriť medzi tých u ktorých to nevyjde na prvy krat. Tí čo maju nos po operácii rovný spredu aj zboku ako chceli + sumerný tak tých je asi malo a maju štastie aj na chirurga pripadne na hojenie. Ale je dobre že maš prisť na kontrolu a všetko mu ukazať a povedať a budeš vedieť jeho nazor, Ja som na kontrolu už prisť vôbec nemala :-(( do Ružinova tam to už chirurga nezaujimalo ako sa to hoji... a ako to vyzera napr po mesiaci :-(

Maya_chic

michael - neviem preoc plasis, mas par dni po operacii a vyšilujes, KOvac ti urcite nic nedodrbal, upokoj sa a pockaj, konecnea podoba nosa je pol roka po operacii

jajka - ahoj, my sme si vymienali fotky citron_tea :) takze si sa rozhodla, ze ides na dalsi operaciu? sa ti chce? mozes mi poslat na azet mailik, ako vyzera konecna podoba nosa, ja som stale nebola, zvazujem na jesen BB Kovaca, aj ked radsej by som Cervena, ale ten je najdrahsi na SR zrejme