Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Ja som taky typ cloveka ja potrebujem nieco robit nieco zmysluplne myslim ze mam potencial a ze sa viem rychlo naucit nove veci no ked len takto nic nerobim a utapam sa tak ma to ničí a zožiera.Mal som pracu ktora ma bavila vyrabal som veci zo skla misy vazy pohare atd no od kedy to skrachovalo len bludim po svete po kadejakych robotach a nemam pokoj tak snad sa teraz podari nieco najst co bude mat perspektivu aj do buducna .

Michael86

Ak by sa ma niekto opytal ci chem radsej naspat starý nos urcite by som odpovedal ze nie ale mrzi ma ze teraz vyzera dlhsie a ze asi nebude z profilu uplne rovny.Neviem ale cim viac odpuchcne tym sa mi zda dlhsi a dlhsi ked bol opuchnuty bol taky akoby zaobleny a vyzeral mensie no po odpuchnuti sa spustila spicka co ho predlzilo .

Maya_chic

Michael - lebo vyzeraju mensie, no z boku je nos pekny a ten predok sa podla mna spravi, ja by som bola na tvojom mieste spokojna, treba dat tomu cas uvidis a netrap sa, mas ok prepazku, hrbol prec, je na case mysliet pozitivne ;)

Michael86

Maya nie nezmensoval mi ich len mi napravil prepazku ktora bola fakt vo velmi zlom stave a tym ze napravil tu prepazku sa napravili aj nosne dierky bolo by to fakt dokonale kebyze to nekazí ta nesumerna spicka pri pohlade od spodu akoby jednu dierku tahala do strany .

Michael86

Carie ja mozno niekedy ked budem pracovat a mat nejaku istotu financnu dam si spravit tu spicku u dr.Cervena a snad to bude uz ok no to len cisto tak teoreticky v blizkej buducnosti urcite nic take neplanujem mozno trochu aj trochu lutujem ze som nesiel na kompletnu rinoplastiku k dr.Cervenovi mal som taku moznost bolo to len na mne rozhodil som sa inak odradila ma aj cena,ale to by som vedel zaplatit a hlavne ,ze by som dlho cakal na termin som to chcel mat cim skor za sebou .

Maya_chic

no ti Cesi vedia robit nosy snad vsetci, ja slintam nad fotkami dokonalych nosov, co som nasla na nete

neposlala by si mi fotku aký mas nos po Kovacovi? ja ho stale zvazujem...vsak na roh sa nepostavim kvoli tolkym peniazom pri Cervenovi :( aj ked ako pises, jedna poriadna operacia za to stoji, na reopku by uz fakt nebolo

Carie

Maya: neviem, nepoznam inych chirurgov. Tento druhy co mi robil prepazku bol dr. Barta z Antolskej, som s jeho pracou spokojna, ale nerobil mi rinoplastiku a tu teda neviem ako robi. Nikdy som nevidela nosy, ake robi Cerven, ale pocujem na neho same chvaly. V kazdom pripade, keby som mala uplne pred operaciami a mala by som sa rozhodnut teraz, asi by som isla bud tomu Cervenovi, alebo nejakemu Cechovi, co to tak dobre robi, predsa len, sice by ma to stalo ovela viac, ale aspon by som mala na prvy krat dokonaly nos a nemusela podstupovat ziadnu druhu operaciu.

Michael86

Vcera som videl velmi pekne urobeny nos od dr Dolezala z BA myslim ,ze sa na Slovensku najdu aj iny sikovny chirurgovia no naj je podla mna urcite DR.Cerven.