Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Maya ja som nechcel maly noštek no stacilo ten moj trochu upravit vyrovnat spicku aby bola sumerna trochu zjemnit tu kost aby to vyzeralo pekne nie len aby to bolo rovne ako pravitko a nic viac potom tebe sa dobre pise ked nemas s nosom to co ja iste by ta potesil polcentrimetroví vybezok na pravom lici a na lavej strane nosa dierka az do kosti mam pocit ,ze som bol na jatkach a nie na plastickej operacii jedine co je na tom pozitivne je ze uz nemam taky hrbol ,ale aj tak ho mam lebo sa mi zle zrastla koza tam kde odstranoval ten hrbol ja nemozem za to ,ze som takto dopadol ja som chcel ten nos skraslit aj spicku ved som isiel na kompletnu rinoplastiku no odfakleny mam len hrbol a vyrovnanu prepazku no naco mi to je ked celkovy efekt je aj tak na houby mam svoj starí hnusný nos akurat bez hrbola no za to dlhý ako pravitko s nesumernou spickou a zle zlomenymi kostami ...akoze horsie to ani dopadnut nemohlo

Maya_chic

Carie- no tiez tomu velmi neroyumime, co je take vzacne na jednej nemocnicnej izbe, no, ale budis, najhorsie je, ze mi dochadzaju financie, som nezamestnana momentalne, kurnik to je zivot :)) ale fakt rada by sm tohpo Cervena

Michal - prosim ta nevysiluj, neobzzeraj ten nos tolko, neviem co si cakal smiesny pršák? to hadam nie, poviem ti uprimne videla fotky chlapov pred a po rhinoplastike a taky ty s pidi sumernymi nosmi mi pripadali totalne zženstilí a absolutne nepritazlií, ovela lepsie a chlapsky pritazlivejsie vyzerali pred plastikou

Michael86

Prisiel som uz aj na to ako mi zlomil tu lavu bocnu kost ,odlepil som leukoplast a na lavej bocnej kosti asi tak v strede mam dieru od nejakeho nastroja je poskodena aj vonkajsia koza takze jazvicka tam urcite bude tak super na jednej strane vybezok na druhej dierka ...
Fakt mi nevedel tie kosti normalne zlomit pri licnej kosti dole skusil si to na pravej strane a videl ,ze sa tam robi vybezok tak na lavej strane postupoval uz inak a to lamanim kosti vyssie akoze super

Michael86

Ako tu uz bolo pisane dr.Kovac len vylepsi vas povodny nos vyrovna co treba atd vas vyzor sa velmi nezmeni a nos bude prirodzeny no na druhej strane mne odstranil priliz velky hrbol co samo o sebe si pyta aj zmenu inde aby ten nos nevyzeral pridlhy no nie nechal ho taky dlhy aj s nesumernou spickou nezjemnil ho je proste taky ako bol len bez hrbola čo ho robí opticky dlhším a k tomu sa este pridava povodna nesumerna padajuca spicka proste len odstranenie neziaducich veci no z hladiska estetickeho tam bol zasah minimalny ak vobec nejaky bol...

Carie

Maya: no ved, za tu cenu minimalne Hilton :-) Ale aj u Kovaca je to drahe, 70 euro za nemocnicnu izbu, kde som s dalsimi dvoma a wecko mame spolocne s inou izbou. To v hoteli za taku cenu dostanes iny luxus.

Maya_chic

carie - vsak muz sa smial, ci do Hiltonu idem :))) tam aj ubytko je dost a mne je to vela, som pocitala max. tých 1000 eur...nuz Kolar ma nevydrziava skoda ;)))))) tam myslim ubytko vyjde na nejakych 70 eur

jajka - dik, snaaad sa uz rozhodnem a hlavne dobre

Carie

jajka: diki, podla mna to mas super, ovela lepsie aj spredu, aj z profilu

Maya: ten Cerven je dobre drahy, som necakala, ze az tak, to tam mas aspon nejaky luxusny Grand hotel za tie peniaze

Maya_chic

jajka - to je od nich pekne, ze ti to dorobia zadarmo, ked sa uz nebojis, tak preco nie :) no teraz v lete uz sa mrzacit nechcem, v septembri by to slo, ja som naopak co som googlila na KOvaca same dobre referencie pocula, ale uplne naj ma aj tak Cerven no a potom ceskí chirurgovia, tam slintam, ale tak daleko to uz nehrozi, ze poleziem