Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Michael - no dakujem :D ale mam dlhsi nos, moj sen je mat taky maly barbinovsky :D no a ked tu prepazku mi treba urobit podla orl - aj zdroj castych viroz u mna, lebo mam jednu stranu skoro uplne nepriechodnu a tento rok sa mi pokazila zial aj druha :( tak som si povedala, ze urcite dva efekty v jednom chcem mat, od puberty tuzim po inom, krajsom nose

Michael86

Si velmi pekne dievca fakt krasne aj nostek mas pekny ja by som na tvojom mieste neriskoval,ale ak kvoli zdravotnym dovodom tak to chapem inak som na nom nic zvlastne nevidel .

Maya_chic

Michael - no vidis, ber to z tej stranky, ja sa neviem dockat, kedy s aopat poriadne nadychnem, asi by to chcelo mat Kovaca na prepazku a potom by pokracoval v operacii Cerven :D inak cerven je aj ORL? neviete niekto?lebo ked som mu pisala, ze potrebujem aj prepazku spravit nepovedal mi nic na to, fotky som ti poslala

Michael86

Maya ok posli inak ani ja som nevedel dychat poriadne no teraz uz budem vediet normalne dychat este mam sice chrasty ktore mi to znemoznuju ale ked zmiznu bude to dobre. dr Kovac je ozaj odbornik na vnutorny nos a v tomto je mozno najlepsi.Problem dychania je u mna vyrieseny aj prepazka je urobena vyborne.

Maya_chic

Michael - idem ti este odpisat na mail a poslem ti svoju fotku, no ja chcem nos znižit, skratit, zmensit dierky a urobit dýchanie- velmi zle sa mi dýcha

Michael86

Maya mrzi ma to ,ze to nedopadlo podla mojich predstav teraz budem musiet s takym nosom zit to je to ...A tebe co vadi na tvojom nose ,ze uvazujes o operacii?

Maya_chic

Carie - haha, Heringhovu Andreu, som dala link na nu po operacii :)

Michael - no co, apson nikto nebude vidiet, ze si operovany :D fakt sa netrap, nie eje preco, ja chcem radikalnu zmenu, nie prirodzenost, takze musim naskrabat asi na Cervena ach jo

Michael86

Tak iste Cerven je tu na blizku a tiez odvadza skvelu pracu ja lutujem ze som chcel usetrit a nesiel som k nemu...Kovac mi z nosa urobil nieco dlhe a nesumerne no hlavne ze vyzera prirodzene ...