Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Teraz sa hanbim ukazat sa aj vlastnemu bratovi ,ze ma vysmeje aky som kkt isto mi kazdy povie ci som spokojny ,ze som o 850e lahsi a vysledok este horsi nez predtym no ja som uplny debil ale to len kvoli takým ako je Kovac ver takemu cloveku a urobi s teba kkta.

Michael86

Vy pisete ,ze mam v pohode nos na fotkach co som fotil 1.3 megapixelovou webkamerou ked si zoberiem zrkadlo a pozriem sa na ten nos na normalnom svetle je to hrozne to mi verte.

Michael86

Tina poslal som aj ja ...A nemam to az tak opuchnute spicku skoro vobec lebo mi s nou nic nerobil nechal taku nesumernu aka bola a uz teraz je vidiet ,ze je tam hrbol ked to odpuchne hrbol sa este zvirazni taktiez je vidiet ze nos ide do strany to sa tiez nezmeni len sa to zvirazni po zmiznuti opuchu

Michael86

Ja uz s Kovacom nechcem mat nic spolocne uz mu neverim nedal by som sa mu v tom druhý krát rýpat ako pisala Carie teraz to uz uplne chapem ani ja by som k nemu druhý krát nesiel .

Michael86

Preco som sa rozhodol pre dr.Kovača ?Lebo som bol sprostý a naivny nevedel som sa poucit na chybach inych co tu pisali aký su nespokojný s Kovacom myslel som si ,ze su to len malichernosti,malickosti no teraz sa viem vzit do koze tych nespokojných vtedy som si este bohuzial nevedel predstavit tento pocit nikomu ho neprajem je to sklamanie maximalneho kalibru cakata zmenu skraslenie a po pohlade do zrkadla zistite ze mate svoj starý nos a ze ste o 850e lahsí kovac by mohol predavat macku vo vreci radsej nie robit esteticke upravy nosa lebo on esteticke upravy nosa nerobi on robi len surovu pracu za pomoci dláta a kladivka ked surovo odfakli hrbol a tym pre neho praca skoncila nezaujima ho ,ze ako bude ten nos vyzerat ,ze by ho mohol trochu este doladit skraslit aby nevyzeral dlhy to su tie jeho prirodzene nosy ze vyzeraju ako po uraze ...

tina1112

michael este vydrz a uvidis ked ti to odpuchne ono to dlho trva, hlavne ta spicka dokym mi odpuchla

a ked to nebude dobre tak to daj reklamovat pekne

Michael86

Tina aj mne samozrejme ostal hrbol aj kostny a ani koza mi neprilieha na miesto kde bol zrezany ten hrbol tak tam to tiez vytvara dost dlhy hrbol a ok poslem foto .