Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Kovac nieje ziadny plasticky chirurg je to obycajny orl lekar ktorý maximalne tak dokaze odfaklit hrbol aj to nie poriadne a nos vám naha ten vas starý ...Kazdy plasticky chirurg vie ze ked sa odstrani hrbol musi sa urobit aj zmena inde a to podvihnut ten nos alebo zjemnit spicku no on to nevie toto su tie jeho prirodzene nosy ze vlastne nic neurobí v tom je ta jeho finta nechá vam stary nos bez uprav len s odfakleným hrbolom a dovidenia inak vyzera to hrozne .

Michael86

Dnes som si odlepil ten leukoplast lebo ma tam cosi palilo a dobre som urobil lebo to miesto ktore som mal prelepene je cele červene s takymi pupacikmi ktore hnisaju vyzera to dost zle asi to bude alergicka reakcia na ten leukoplast co som si vcera nalepil inak nos vyzera strasne hrozne otrasne vobec to nieje novy nos je to presne ten moj starý hnusny nos ba dokonca aj horsi lebo ma aj hrbol no teraz je velmi zle urobeny ten prechod medzi kostovou castou kde odstranoval hrbol a chrupavkou az po spicku nosa vyzera to polovicne z polovice novy nos z polovice stary no ten prechod je nakrivo spicka nesumerna na jednej strane viac zlomene bocne kosti na druhej menej no hroza ten Kovac mi to asi naschval urobil ...Kto chcete mat pekny novy nos bez hrbolu urcite nechodte ku Kovacovi mna uplne dokalicil ak to mozem takto nazvat.

tina1112

ahojte ja som bola u kovaca ale moc spokojna nie som,
kto pomenite fotky bo rada si pozrem robotu aj inych co vam robili nosteky
tina778pobox.sk poslem aj svoj nostek pred a po

jajka555

muzi su trosku menej citlivy na svoju krasu, predsa od nas zien sa skor ocakava nech sme krasne a dokonale - to je taky moderny trend. michal ma nos v pohode, len tam robi vela jeho psychika, co dufam ze ho casom prejde.

Carie

Hej, u chlapov je to ine. Moj bratranec ma dost velky a aj krivy nos, toho by mal vidiet Michal, hned by ho depky presli :) Ale nikdy sa tym nezatazoval ani on, ani nikto iny. U chlapa staci, ked je krajsi od certa :)

jajka555

carie
ja som bola operovana v chirmede v ke - magdo a kacmar. verim, ze urobili maximum, co sa dalo. mala som fakt priserny nos a pacilo sa mi na nich, ze aj oni to uznali a nevraveli, ze je v celku normal a ze netreba velke upravy. podla mna iny chirurg by mi ho tiez musel robit na dva krat. moja mama ma tiez maly nos, pekny, len trosku sirsi.. ja som nos zdedila po otcovi a aj brat, ale jemu to nejak nevadi

Carie

Jajka diki, no je to urcite lepsie ako bolo, hoci ho nezmensoval. Moja mama ma od prirody krasny maly rovny nostek, rovnu prepazku, jak nejaka celebrita, len lutujem, ze som ho nezdedila :) Mohol mi Kovac viac zrezat spicku, on mi ju ciastocne zrezal, ale z jednej strany viac, z druhej menej, kebyze si odfotim nos zdola tak je to vidno. Ale na prvy pohlad nic nevidno, tak uz to necham tak. Ale keby som mohla vratit cas spat, vybrala by som si ineho chirurga. A teba vlastne kto operoval? Mozno si to tu uz pisala, ale som nezachytila.

jajka555

carie
to je normal, ja tiez studujem nosy inych ci uz v telke alebo v reali. vsimam si ich, poviem pravdu zavidim tym, ktory maju od narodenia pekny maly nostek, taky by som chcela aj ja. ty mas pekny nostek, vyzera uplne prirodzene po op :))

Carie

jajka: poslane :)

Inak som si tak uvedomila, ze ja som uz total zmagorena, ked si pozeram nejaky casak alebo katalog, vzdy skumam zenam nosy, ake ich maju, velke male pekne skarede, ci tam nenajdem nejaku nerovnost, uz by som sa fakt mala zaoberat niecim inym, toto k nicomu dobremu nevedie :)