Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

Vsetko som mu povedal uplne vsetko aj na konzultacii aj pred op ...Hovorim mu "nebude vyzerat pridlhý on ze podvihne spicku o 2mm no nic take neurobil potom pred op mu hovorim bojim sa ze pojde ten nos do strany lebo ta chrupavka je trochu vychilena on ze u takychto typov nosu by nemal ist vela veci som mu hovoril co nechcem a coho sa obavam no darmo povies capovi aby bol záhradníkom .Bud to odflakol naschval alebo fakt nevie urobit ,alebo aspon skraslit nos ...Ako som pisal len surova robota bez stipky citu pre estetiku !Hroza!!!

tina1112

michael86 posli mi fotku ja som bola tiez u kovaca a uplne suhlasim on len zreze hrbol ale mne tam este nejaky zostal a nos mam dlhy presne to je prirodzeny nos :-0 to by ani nikto neveril ze som bola na plastike

jajka555

a hovoril si mu pred operaciou tvoju predstavu o nose? ze co chces aby ti vsetko urobil? lebo ak nie, nemas sa na co stazovat, treba stale vsetko poriadne prekonzultovat, aby na nieco lekar nezabudol. a ten hrbol co mas, je dost mozne ze to je len opuchnuta kost po odseknuti hrbolu, len si to pekne prelepuj, popripade rob tlakove masaze, nech sa to dobre zahoji a nevznikne tam take hrbolate miesto, ja som to odflakla a jednu stranu mam ako priamku a druhu hrbolatu

Michael86

Takto esteticky neupravený nos vyzera prirodzene ako keby som prezil par urazov to fakt nikto nepovie ze mam plastiku nosa skor ze by som ju potreboval .

Michael86

Jajka nestresujem len vidim to jeho nemam to az tak opuchnute a je tam hrbol myslis ze zmizne ?Pochybujem ...Kebyze si v mojej kozi a vidis to co ja urcite by si reagovala rovnako 98percent ludi co boli u kovaca su nespokojny ja niesom vynimka kebyze ten nos vyzera trochu inak tak by som takto nepisal ,ale on nieje ani trochu esteticky upravený je to surová robota proste nedobre odfaklený hrbol a hotovo ani stipka estetiky nic a stacilo podvihnut trochu spicku aby ten nos vyzeral podstatne lepsie no neurobil to nic z hladiska estetickeho neurobil a to malo byt v cene aj esteticky zakrok nie len sorovo otfaklit hrbol a hotovo ...

jajka555

michal, uz prestan preboha, viac pesimistickeho a negativistickeho chlapa som asi v zivote nevidela. sa ukludni a nesleduj sa kazdu minutu. si necele dva tyzdne po operacii, to ja som este ani dlahu dole nemala, keby som sa videla tak skoro tak mozno aj ja siilim, ale sa hlavne ukludni a ak mozes poschovavaj si vsetky zrkadla, lebo ti total z toho sibne. si myslis, ze ja som vyzerala po opke ako hviezda? este po mesiaci, ked som sa vratila z pn do roboty tak vsetci na mna pozerali ako vyzeram,lebo to bolo hrozne, opuchnute z kazdej strany inak. pri tomto ti nic ine nepomoze len trpezlivost, nos sa ti este bude menit kazdych par dni, tak to nesleduj !!!!! jasne?!!!

Michael86

850e + cesty tam vsetky tie peniaze boli vyhodene zbytocne lebo mam svoj starý nos s hrbolom a ako bonus mi ho este viac polamal a ponicil ...Je to obycajny diletant nech si vyrezava z nosov polypi no nech nerobi plasticku chirurgiu ked to nevie .

Michael86

Kludne mozem povedat ,ze jedno z mojich najhorsich zivotných rozhodnutí bolo ist na operaciu nosa k Dr.Kovacovi ...