Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Bianca1236

michael86 ty uz vyhladaj pomoc psychiatra, si budes davat stale dalsie operacie a prd ti pomozu lebo to uz mas ocividne zaryte v hlave. tolko nestranny nazor, nepotrebujem na to ani vidiet ako ti to dopadlo

Lucia203

Maya chic asi vem ktoreho Japonca maš na mysli aj mne sa jeho nosy velmi pačia, ak niečo najdem dam to sem. A ten Doležal z Čiech je tiež super odbornik možno som mala isť hneď k nemu a prespať v hoteli, vyšlo by ma to dokopy aj s mojou reoepráciou čo bude, asi tak isto. A tam u neho by som to mala na 98 % na prvy krat dobre.

Michael86

Mna osobne by trapilo ak by som niekomu urobil hrbolatý a nesumerny nos no níekomu je to jedno ,ze jeho "vykon" viac ublizil ako pomohol a s usmevom si zije dalej.

Michael86

Carie no ja som to povedal ,ze si idem dat odstranit ten hrbol ze mi to vadi aj rozne narazky ma k tomu dohnali a teraz je tam aj tak ten hrbol tak o čom je potom ta operacia ked nevidno zmenu ?Len o tom ,ze mi rozflakal cely nos a vytrpel som si svoje asi len o tom mohlo by byt aj nejaka odmena za tolko snahy mat krajsi nos no ta sa u mna nedostavila vdaka tomu ,ze Kovac nevie poriadne robit vonkajsi nos vnutorný mu ide no mozem ..... vnutorný ked ja som isiel na opku hlavne z estetických dovodou ...Radsej budem dychat len jednou dierkou no nech tam nemam ten hrbol .

Michael86

Maya ale vadi mne nemam sa rad s takym nosom hrbolatym neverim si beriem to ako handicap vyhybam sa spolocnosti hanbim sa za svoj nos pripada mi to hrozne neesteticke .