Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Nevylieci, lebo ludia maju v hlave vytvorene obrazy ako budu vyzerat perfektne, a ako bude zrazu vsetko inak. Pritom si dovolim tvrdit, ze vacsina ludi tu rozmysla o sebe iba ako o krivom nose, ktory si 99 percent ludi ani nevsimne. Skuste si niekedy vsimat ludi v MHD, kolki z nich maju naozaj sumerny nos.

Lucia203

Carie so mnou nie

A plastický chirurg vylieči aj dušu ale iba v tom prípade ak sa operácia podari podla našich predstav. V opačnom prípade nam tu dušu ešte viacej zniči smutkom a čakanim na reoperácie.

peter25

Ja tu nechodim kritizovat, ale precitaj si to tu, tu je podporovany tazko psychicky chory clovek ostatnymi pisatelkami a pomahaju mu fabulovat v hlave rozne teorie. Plus videl som odtialto par nosov, ktore boli pekne a tie osoby hovorili o sebe jak o tom najskaredsom na svete. Ja som stale toho nazoru, ze plasticki chirurgovia niesu ti, co vyliecia choru dusu.

Lucia203

To fakt? Asi som už zabudla že som ti posielala fotku už sa mi to tu pletie a zabudam :-) Ale ďakujem že ma nekritizuješ :-)

Lucia203

To fakt? Asi som už zabudla že som ti posielala fotku už sa mi to tu pletie a zabudam :-) Ale ďakujem že ma nekritizuješ :-)