Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

ewelinka

ahojte moje krasne:)tak len sa drzte a nemajte vycitky svedomia...povedzte si ze na stedry vecer ste si mohli dovolit trosku viacej a nechodte zvracat...fakt si dajte radsej daco na pretravenie, kusok sa popohybujte a chodte si lahnuut..fakt to pomoze....ja som to vydrzala, tak musite aj vy.....po 3 vianociach som konecne nezvracala a nemam ani vycitky...nebojte dokazete to..veriiiiim vaam papa

iris.

beti,ako ti pomoct?keby si isla spat,tak by to nepreslo? nejaka poloha v posteli-na boku..ja zvyknem tak.alebo dat si nieco na pretravenie.

iris.

misinka, tebe dakujem za pomoc,uz mam tvoju sms. cvic pomaly,nie ze tam odpadnes. nemozes nas tu nechat zajtra same dietovat a ty si budes v posteli chrniet unavena po dnesnom vykone :)))
paa

iris.

babenky,vydrzte,a bude to krok vpred!!ja som vcera vydrzala,tak vy musite dnes,nemozete ma v tom nechat samu :))
zajtra uz bude ok,budete mat lepsi plan na jedenie,uz nebude ziadna povinna vecera :) zajtra ovocko,zelenina. urcite ich mate teraz doma dost. ja si tiez dam dietku...hoci som si musela dat dnes po tom vcerajsom bolavom vecery.bolo mi zleeeeee.ale pretrpela som a dnes uz je lepsie. tak ma nasledujete :)))
dobre myslis,betka,ked sa pozeras na to z dlhodobeho hladiska. teraz by sa ti mozno ulavilo, ale co by to znamenalo,ked by to bolo vlastne zlyhanie? neoplati sa to,ked sa tak fajn drzis!!! si priklad pre ostatne dievcata,ze sa to da dokazat,ked su este len na zaciatku ppp.

betka20

ahojte ja som tiez zle dopadla do vecere ok potom hroza nazrala som sa teraz sa krcim od bolesti no vrycat nechcem aj ked som uz rozmyslala no rozmyslala som ze zasa pridem a poviem zlyhala som alt to som nechcela.