Poriadny make-up

veroniiika

co je na tom miracle touch take super? ja som ho skusala na ruku a nic moc sa mi to nezdalo byt...

mam normalnu plet, ale a licach mam take suchsie miesta...stalo sa mi parkrat, ze sa mi tam pozbieral make up no a vyzeralo to otrasne...flaky...Kremujem sa casto, tak nerozumiem o co ide. Vyrazky nemam ani ziadne stopy po akne.

prosim, viete mi niekto prosim vas poradit nieco kvalitne na moj typ pleti? na cene mi nezalezi.

Dakujem :)

LiLuŠ

Ahojte baby neviete mi poradiť nejaký zmatňujúci makeup na mastnú pleť? Teraz mám dream satin liquid ale už po 2 hodinách sa po ňom lesknem. a to používam púder. pozerala som astor mineral match a max factor miracle touch ale majú tie také malé trblietky... a na svetle to dosť vidno. a to nechcem. neviete mi niečo poradiť?

matussska

ja som si prednedávnom kúpila Max factor Miracle touch a iný make up uz nechcem. Mam mastnu plet a vobec sa nelesknem ako po iných mejkapoch. Takze vrelo odporucam. Je sice drahsi, ale podla mna stoji za to :D

Carmenita

ja mam vichy, bol pekne drahy, no nic moc,uz by som ho nekupila. ma byt zmatnujuci,lenze od neho mam este lesklejiu plet.a dost ho podla mna vidiet,zle sa rozotiera.

NighT_iLLuSioN

Rozmýšľam že by som si kúpila Astor Mineral Match má ho niekto? Je dobrý na mastnú pleť, oplatí sa do neho investovať? Myslím... Vyrovná sa cena kvalite či len zbytočne vyhodím peniaze?