Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

kajka

no tak ju podvedies, v tom lepsom pripade sa to nedozvie, ale budes o tom vediet ty, v tom druhom pripade sa to dozvie, rozide sa s tebou a ty budes moct skusat dalsie susky...ved s jedlom rastie chut

bubu5

podla mna to machula strasne prehnala.. jasne ze z pohaldu baby je to hrozne ked zisti o chalanovi ze nad niecim takym rozmysla, lenze po dlhorocnom vzathu o tom jednoducho musi rozmyslat... aj ta baba.. a neznamea to ze ho nelubi... raz som sa bavila s chalanom, teda uz muzom, kt so svojou priatelkou planuje spolocny zivot, ale vztah maju taky, ze sex mozu mat s kym chcu, hlavne aby sa to tomu druhemu pacilo. ja by som na to zaludok nemala, ale aspon sa vyhnu frustraciam atd.. podla mna je to fajn.. POROZPRAVAJTE SA O TOM... dajte si jeden ulet ako povedal uz neviem kto:) a uvidite ze to nie je ono..

machulka006

Michal 24, prosím ťa, pošli mi nejaký kontakt na tvoju budúcu manželku, aby som ju najrýchlejšie mohla upozorniť na to akého idiota a vychcaného fasa si to berie za manžela. Aký debil jej bude vychovávať deti... Ja keby som toto zistila o mojom chlapovi, že jediné čo ho zaujíma sú jeho brniace vajcá a vták, a rozmýšľa kdeinde by ho ešte chytro mohol zasunúť, tak ho tam tak nakopem že by ho už v živote nikam nezasunul...
Ty si asi nepochopil podstatu sexu a milovania, chudáčik...
Si myslíš, že čo ti to dá, keď skúsiš inú ženu? Všetky majú šušku na tom isom mieste, tak o čo ti ide??????????

asdfjklô

a co chces ako po nas? aby sme ta podporili a odsuhlasili ti to? ked to chces urobit, tak to urob a nevykecavaj sa tu...
presne tak, suhlasim s doplnkyy, aby si si pokecal o tom s tvojou priatelkou.
a myslim si, ze mat taketo predstavy a pocity je uplne normalne, vzhladom k tomu, ze je tvoja jedina a planujete spolu buducnost.
mna tiez napadaju taketo veci, ale na neveru by som sa asi nezmohla, bo ja mam len silne reci, ale skutek utek... ako sa hovori.
chap, lebo ide o to, ze predstava abo pocit je nieco ine ako skutok. a ludia maju rozne predstavy.
jednoducho, porozpravaj sa o tom s tvojou priatelkou, a ak je normalna (bez urazky), tak si myslim, ze tiez ju nieco taketo uz napadlo.

fisa

Pokial vam to v posteli klape, tak by som to nerobila. Myslim, ze o nic neprichadzas. Tiez som mala 5 rocny vztah - bol moj prvy a verila som, ze to bude aj posledny, hoci sex nestal za vela. Myslim, ze sme si nevyhovovali v posteli vobec. Kazdy mal rad nieco ine. Ale aj napriek tomu by som nemenila a zostala s nim zit a vzala by som si ho, pretoze ta laska bola pre mna viac. Zial sme sa pre ine nezhody nakoniec rozisli. Teraz mam partnera a v sexe je to presne to, co potrebujem. Myslim, ze sa uplne doplname.Ale keby sa mi stalo s tym prvym, ze ho podvediem a zistim, ze to moze byt s niekym, tak uzasne aj tak by som zostala s nim, pretoze ako som povedala ta laska a ten vztah pre mna znamenala viac.
Tym Ti chcem len povedat, ze ak vam to klape, tak to nerob. URCITE to za to nestoji.

doplnkyy

michal, podla mna su to viac predstavy ako skutocna chut si to s nikeym rozdat. ale skusit to mozes, no nesplni to tvoje ocakavania. ja by som riskla a podebatovala na tuto temu s frajerkou. mozno tociti podobne. mozete si povolit jeden ulet a obaja zistite, ze toto nie je to, po com vase srdce opisti. len zakazane ovocie ma sladku prichut. fakt. som si skoro ista. teda... minimalne ta baba to tak pociti. mam kamosky, co spavaju s kdekym ale ked najdu fakt fajn chlapca a beru to vazne, toho nepodvedu. resp ked to aj skusia, ´nenaplni´ ich to a uz to viac nerobia. ale myslim, ze ak ta ma tato predstava mátať - skus to. bud s priatelkinym vedomi (to mi pride take ferove) alebo uplne tajne - ale fakt utajene. nie s nejakou behnou z pubu, ktors to medzi revou spomenie tomu a ten to povie tomu a dozvie sa to nakoniec aj tvoja fraja.

miculienocka

omg vy chlapi ja z vas asi odpadnem...
v prvom rade si uvedom co je sex, neviem ako ty ale pre mna je to proste to absolutne vyvrcholenie tuzby a lasky k milovanemu cloveku......ja som tiez spala len so svojim sucastnym priatelom a je to tak skvely chalan ze si s nim viem predstavit cely zivot a vobec mi nevadi ze uz nebudem mat ineho.....sak naco? sex bez lasky?? neskusala som to ale ta predstava no co ja viem ved ked mas potrebu urobit sa tak mas pravacku :)) sex je o inom ako o orgazme, to je o tom ze sa dostanes k clovekovi ktoreho milujes najblizsie ako sa da...a navyse je jedno ci ju podvedies pred alebo po svadbe-zradis ju rovnako.....podla mna by si to nemal robit, nestoji to za to

laurina 656

michal , ja mám priateľa 5 rokov, a tiež som veľa krát rozmýšlala, že by sa mi páčilo mať v posteli niekoho iného, mala som len jedného sexuálneho partnera a to terajšieho priateľa, ale poviem ti to pokušenie je tam síce veľké ale nestojí mi to za to , pokial som s ním šťastná, a ty neviem ak ju podvedieš a ona sa to dozvie čo je dosť možné stratíš možno skvelú babu a potom si uvedomíš že ti to za to vôbec nestálo, jedna noc so ženou ktorú nelubiš, budeš to potom lutovať,ak sa to nedozvie, aj tak ťa bude hrízť svedomie, ved ako by bolo tebe keby ona za tvojim chrbtom spava s iným , možno iba raz by to urobila ale určite by ťa to bolelo, dobre si to zváž predtým ako to urobíš...