MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

poliewoocka

majka:
na ranajky by som zvolila nieco vyzivne a zdrave.Co tak celozrnne pecivo,morcacia sunka,zelenina?Alebo ovsene vlocky s jogurtom?Tvaroh a celozrnne pecivo?Len nie cely den do seba tlacit ovocie...

majka_

no ja potrebujem takisto schudnut. drzala som trosku 90-dnovu dietu, ale nevydrzala som pri nej dlho (len asi 20 dni). a co je najhorsie, neschudla som... ale nie preto, zeby nebola ucinna, ale ja som nevydrzala. neviem, ci by som si dokazala pocitat za kazdym kalorie, ale skusim to (ale vraj to neni dobre). myslite, ze jedalny listok moze pozostavat aj napr:

RANAJKY: 2 ks ovocia

DESIATA: ak budem hladna, tak ovocie

OBED: polievka + 2. jedlo (aj v pripade, ze to budu halusky napr. s kapustou...)

OLOVRANT: ak budem hladna, ovocie

VECERA: ak budem hladna, ovocie

???

dnes som zjedla zatial len 2 pomarance. vazim 79 kg, 178 cm vysku. chcem zatial schudnut na 70 kg a potom, ak vydrzim, tak 65 kg (mozno 62), ale zatial na tych 70 kg.

janka

ahojte, asik sa cudujete ze som hovorila ze 1000kcal denne.. mno mam teraz svoje ''dni'' a tak preto nejem tak malo, ale v pondelok zacinam. uz sa nato chystam.. na ranajky som si kupila napoje slim-fast(pretoze to len vezmem do ruky), a ma to 180kcal. lepsie nieco ranajkovat ako nic.

tieto dni teda jem viac, ale aj tak si zapisujem pocet kalorii, nech to neni pre mna taky ''vhup'' v pondelok.

vcera=1720kcal
dneska=1810kcal

janka

ten vtip o cokolade bol vtipom, ae aj tak som zacala dobre lebo som sa neprejedla!:) a to je fajn.
na ranajky som mala pop tart=280kcal
na obed chicken patty sandwich=340kcal
nestle crunch=220kcal
------------------->
840kcal

Jankalienka

Mozem odporucat a nebudete sa trapit: bud 90 dnovu, alebo kliknut na tento odkaz: www.snama.cz, mam vyborne skusenosti a schudla som bez stresu, sokov, nervov a snoch o jedle:o))