Chlpy na chrbte prosim odpiste

Príspevok v téme: Chlpy na chrbte prosim odpiste
peter2584

caute som strasne zufaly z toho ze mmam chlpaty chrbat cez leto som si to holil ale neviem ako to bude teraz... sa hambim niekde vyzliect vobec.
Pocul som o pristroji na trhanie chlpov pre zeny vraj sa tym depiluju nohy viete o tom nieco ???
alebo mam si kupit vosk ? chcem ho mat hladky a neviem ako funguje ten pristroj ci netrha len dlhe chlpy... prosim poradte mi

clovek1454195

Trepete hluposti ,mam 23 a tiež mam chlpaty chrbát a čo si ho mám nechať chlpaty? Ked píšete že bola "CHYBA" si ho oholiť. a trocha chlpaty to je normálne veľa ľudí to tak má. Ale to trocha nieje. Tak nevidím inú možnosť ako ísť na odstránenie chlpkov alebo holiť si ho.

veette

Depilačný krém - buyeasy.by Spokojenost s výrobkem i rychlostí dodání. Slouží výborně. Splňuje všechna očekávání. Cena velmi příznivá. Doporučuji.

Tomas86x

Dobry den. Takze mam 30rokov a zarastam na hrudi a od 25 som zacal aj na chrbte,kedze sa mi to zda uz moc a nevkusne,zacal som riesit depilaciu na chrbte.Po tyzdny hladany na internete kozmetickeho salonu,som jeden nasiel,ale kedze som sa neodhodlal tam nakoniec ist (hanbim sa) tak som zobral do ruk,priatelkyn 5rocny epilator na chlpky,ktory som jej kupil na nohy. Na zaciatku som zacal v krizovej oblasti,strasne to stipalo,ale po chvilke sa to dalo vydrzat,potom som zacal vysie na chrbte az pokial som dociahol,potom som to skusil od krku,tam to bolelo az po lopatky a ramena.Stred chrbatu asi poprosim priatelku,tam sa dociahnut neda.Vysledok super hladky,pokozka podrazdena cervena ako ked sa spalite na slnku,to sa dufam strati

jojo-tt

Zdravím,pozeram,že je toto už dost stará diskusia,ale mám rovnaký problém,že zarastám po celom tele,vrátane chrbta a je to naozaj nepríjemné.V lete neexistuje prakticky žiadna možnosť vyzliect sa,ak som práve zarastený,je mi to luto a mrzi ma to,ked vidim inych chalanov,že sa možu vyzliect a ja v 35 stupnovom horku radšej zostavam oblečený.Rovnako tak pred každou diskotekou sa musim hodinu holit,tvar,brucho,chrbát,všetko,takisto pred sexom.Raz som skúsil depiláciu a to je hovadina,zbytočné prachy za týžden bez chlpov.Existuje laserová epilácia,ale na celý chrbát a 3 sedenia minimálne na to peniaze nemám.Holil som si to strojčekom na vlasy,alebo som poprosil kamošov,nech ma vzadu ostrihaju so strojčekom.Teraz na to použivam strojček s nazvom Phillips Bodygroom a je to celkom fajn,ale zase to je len holenie,i ked o čosi lepšie.Nechcem mat chlpy,ale realita je uplne iná :-/

papi

poradim ti namne to funguje... hlavne si to hol tri krat do dna aj ked este nestihnu narast.. tym padom si podrazdis pokozku a uz ti nikdy nenarastu

Inner

ked uz, tak laserova depilacia...ale to bude financne narocne. Pokial viem, v Trnave na Rybnikovej je nejaky kozmeticky salon, kde robia depilacie/epilacie, blizko Minicopy, oproti sportovej hale.

Askshen

No môj známy má ten istý problém a pomáham mu s tým tak, že mu to depilujem voskovými pásikmi... Ale tak dosť to bolí chalani a je z toho strašný bordel, hlavne odstrániť ten zvyšný vosk je drina...

prowler16

ja mam taky isty problem :/ nikdy som chlpky na chrbte nemal, ale z nicoho nic zacali rast, tak som ich parkrat oholil, a to bola chyba, zacalo ich byt viac a samozrejme ztvrdli a scerneli, ale v poslednom case pouzivam taky elektircky depilator ci ako sa tomu nadava :) zatnem zuby lebo zo zaciatku to boli jak svina ale potom sa to da zniest :) ved sme predsa chlapi ci ? :D ale na dva tri tyzdne je pokoj, a sa mi zda, ze postupne ich ubuda