Chlpy na chrbte prosim odpiste

Príspevok v téme: Chlpy na chrbte prosim odpiste
peter2584

caute som strasne zufaly z toho ze mmam chlpaty chrbat cez leto som si to holil ale neviem ako to bude teraz... sa hambim niekde vyzliect vobec.
Pocul som o pristroji na trhanie chlpov pre zeny vraj sa tym depiluju nohy viete o tom nieco ???
alebo mam si kupit vosk ? chcem ho mat hladky a neviem ako funguje ten pristroj ci netrha len dlhe chlpy... prosim poradte mi

nika18

Ahoj, preboha preco si holis chrbat? To ho mas az tak strasne zarasteny? Ved ked tam mas par chlpov takto nevadi, ale holit si? Sak to potom budes mat stale len viac a viac..A su take pristroje ale osobne s tym nemam skusenosti a pochybujem zeby to nejak extra pomahalo, ja na nohy pouzivam vosk, potom mam nohy hladke aspon 3 tyzdne urite,ale urcite ti to neodporucam na chrbat, moj nazor je ze by si si nemal holit chrbat.

bryana

no, ten pristroj ako ho nazyvas je super. a treha vsetky chlpky, prvykrat to bude boliet, ale potom cim budes mat viac chlpkov vytrhanych tak tym to bude rychlejsie a menej bolestivejsie. ale podla mna sa ti to naoplati kupit, lebo ked to chces len na chrbat, tak to pouzijes 5, 6 krat a potom ho uz potrebovat nebudes.... potom ten vosk. ale podla mna je strojcek na vytrhavanie lepsi